Żydzi stawiają Polskę na równi z sojusznikami Hitlera. „Warszawa powinna jak Bukareszt zaakceptować winę za holokaust”

„Times of Israel” opublikował wpis Williama Echiksona, szefa brukselskiego biura Unii Europejskiej Progresywnego Judaizmu, w którym zrównuje Polskę z sojusznikami Hitlera. Stawia nam za wzór Rumunię, która uznała swój współudział w holokauście Żydów.

Echikson pisze, że „Chorwacja, Polska i Węgry powinny odnotować lekcję krytycyzmu Bukaresztu o tym, jak zaakceptować swoją winę”. Zwraca uwagę, że rząd Rumunii „uznał ustalenia międzynarodowej komisji, że rząd odpowiada za zabójstwo 380 tys. Żydów i ponad 11 tys. Romów”.

Należy podkreślić, że wszystkie wspomniane państwa – za wyjątkiem Polski – były oficjalnymi sojusznikami III Rzeszy Niemieckiej i w większym bądź mniejszym stopniu uczestniczyły w holokauście Żydów. Zachwyt nad tym, że państwo nie neguje tego faktu, z naszej perspektywy wygląda wprost na próbę pokazania, że „pochwalimy was, jeśli uznacie swoją (nieistniejącą) winę”.

Oprócz tego powołuje się na raport o antysemityzmie, który powstał w oparciu o ankiety ponad 16 tys. respondentów z 12 krajów Unii Europejskiej. Należy podkreślić, że respondentami byli wyłącznie Żydzi, zaś raport przygotowała Agencja Unii Europejskiej dla Praw Fundamentalnych. – Agencja Praw Fundamentalnych stwierdziła, że 90 proc. respondentów uważa, że antysemityzm rośnie w ich kraju. 30 proc. było nękanych – przywołuje Echikson dane z raportu.

Pomijając fakt, że „badacz” przywołuje wyłącznie opinię, nie np. policyjne czy sądowe dane, warto zwrócić uwagę na to, jakie to „antysemickie” kraje zostają tak okrutnie określone. Otóż na czele „rosnącego antysemityzmu” według Żydów jest… Polska.

W tabeli na 26 stronie raportu Polska ma pierwsze miejsce pod kątem „antysemityzmu”, który objawia się przekonaniem Żydów, że miejscowa ludność (czyli w tym przypadku Polacy) uważa, że Izraelczycy zachowują się jak naziści wobec Palestyńczyków – tak odpowiedziało 63 proc. żydowskich respondentów w Polsce. Średnia na tle badanych krajów wynosi 51 proc.

Jeszcze lepiej Żydzi odpowiedzieli na pytanie, czy miejscowa ludność uważa, że Żydzi mają za dużą władzę w kraju – w Polsce tak odpowiedziało 70 proc. przy średniej europejskiej 43 proc. Z kolei na średnią 35 proc. w Polsce aż 67 proc. uważa, że zdaniem Polaków Żydzi wykorzystują holokaust dla własnych celów. Podobnych absurdalnych utożsamień z „antysemityzmem” jest w raporcie pełno.

Źródła: timesofisrael.com/fra.europa.eu

15 KOMENTARZE

 1. Żydzi tak gnoją Polskę, bo marzy im się im zawładnąć terytorium Polski . Miliony żydów żyło przed wojną w naszym kraju. Jakoś nie wynosili do gdzie indziej, gdzie byłoby im lepiej.Nikt ich nie chciał. Nie wiem ile jest prawdy w tym ,że statek z żydami niemieckimi uciekinierami w 1936 roku pływał od portu w Kanadzie do USA. Tu przyjęli 10 osób tam 15 , a było ich setki. I gdzie wylądowali …..w Polsce .Nie piszą ,że we Francji palą synagogi ,że 3000 francuskich żydów wyjechało do Izraela. Myślę, że polski rząd powinien przypominać o tych wydarzeniach,a nie udawać,że nie ma problemu.

   • Przeczytaj też „Przedsiębiorstwo Holokaust” Normana Finkelsteina – on przewidział, że w końcu syjoniści upomną się u nas o grubą kasę. Ta książka jest przerażająco zgodna z rozwojem wydarzeń po roku 2000 (wtedy została wydana).
    Nie rozumiem dlaczego p. Finkelstein nie został jeszcze zaproszony do Polski przez którąś z organizacji pro-polskich. Zdaję sobie sprawę, że wywołałoby to gromkie ajwaj, ale byłby to mocny głos w kontrze tym roszczeniowcom.

 2. Widać, że Polacy są od innych nacji bardziej spostrzegawczy, a mimo to, co ciekawe, antysemickie ekscesy należą w Polsce do rzadkości. To świadczy o wyjątkowej tolerancji Polaków i BARDZO NISKIM POZIOMIE ANTYSEMITYZMU. Bo skoro np. Francuzi, czy Niemcy nie widzą aż tylu powodów do krytykowania Żydów i Izraela, a mimo to antysemickie, kryminale, ekscesy są tam na porządku dziennym – to o czym to może świadczyć? Chyba nie o wyssanej z mlekiem matek miłości tychże do Żydów?
  A może to własnie ta polska spostrzegawczość połączona z 1000 lat doświadczania goszczenia Żydów na polskiej ziemi tak bardzo ich irytuje? To nie Polacy mają problem z Żydami, to Żydzi mają problem z Polakami.

 3. Czy oni nie zdają sobie sprawy z tego, że jeśli nie przestaną nas drażnić i gnoić to spotka ich normalny wpierdol? I nawet Ameryka im nie pomoże, bo są jeszcze Rosja i Chiny, którzy też nie lubią natrętnych i podstępnych Żydo-Chazarów!

  • „Za Trockich zapłacą Bromsteinowie”. Prawdziwi żydowscy podżegacze są nieosiągalni. Jak zwykle, zapłacą prostaczkowie.

 4. Isaak Singer – Zyd ,Amerykanin i Noblista powiedzial swego czasu ” Zyd dzisiejszy nie mozy zyc bez antysemityzmu.On sie nim zywi- wiec gdzie go nie ma, to on go stworzy”.
  To takie jasne i proste. Dlaczego wciaz o tym piszecie, roztrzasacie i straszycie polskich wloscian i mieszczan?

 5. Na miejscu zydow zaczalbym sie obawiac, ze jesli znow zdarzy sie jakis Eichmann i Endlösung der Judenfrage, to nikt ich juz ratowac nie bedzie. I sami sobie beda winni.

 6. Sprawa jasna – to Państwo Polskie zorganizowało obozy śmierci ; to Polacy odpowiadają za zagazowanie i wymordowanie 6 mln. Żydów ; to Polska jako państwo odpowiada za wybuch II wojny, bo sprzeciwiła się mordercom Hitlerowi i Stalinowi; rzeczywiście nie ma nad czym dyskutować ; w tle tylko jacyś naziści ? A CO BĘDZIE ZA NP. STO LAT GDY TAKIE BZDETY WYPISUJĄ OBECNIE RÓŻNI PSEUDOHISTORYCY, GDY ŻYJĄ JESZCZE ŚWIADKOWIE I OFIARY NIEMIECKICH I SOWIECKICH ZBRODNI?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here