Benjamin Netanjahu pokazuje środkowy palec na ulicach Tel Awiwu. Kampania wyborcza w pełni [VIDEO]

Benjamin Netanjahu, Fot. screen YouTube
Benjamin Netanjahu, Fot. screen YouTube

Ulice Tel Awiwu „ozdobiły” plakaty wyborcze partii Yashar. Przedstawiają one polityków, w tym izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu, pokazujących środkowy palec. Nie oszczędzono również lidera Partii Pracy Abrahama „Avi” Gabbaja.

Zachwyceni takim widokiem nie są mieszkańcy Tel Awiwu. – Co to ma być? Wszyscy wiem co to znaczy, widzi się takie gesty na ulicy. Zapytasz kogoś o coś, a on pokazuje ci środkowy palec, co to może oznaczać? To jest złe, to całkowity brak szacunku. To mnie obrzydza – mówił jeden z tubylców. Inny dodał natomiast, że nie wierzy politykom w ich przedwyborcze obietnice.

Wybory do Knesetu odbędą się na początku kwietnia. Netanjahu walczy o utrzymanie władzy, przekonując, że jeśli Likud – jego partia – przegra, wówczas w rządzie znajdą się partie arabskie.

Źródło: dorzeczy.pl

7 KOMENTARZE

  1. „Zachwyceni takim widokiem nie są mieszkańcy Tel Awiwu”
    A po polsku, to będzie : „Mieszkańcy Tel Awiwu nie są zachwyceni takim widokiem”..

  2. a jak mu te wszystkie palce wsadzą? wytrzyma napięcie? żyłka nie pęknie? a … „przyjacielu” Polski i Polaków? czy to prawda, że ok. 1250 roku Rosja z Persją pogoniła i rozgoniła Chazarów po świecie za ich wielowiekowe „zachowanie” i one teraz, po tylu latach, chcą się zemścić? tylko dlaczego na nas tak się uwzięli?

  3. Drodzy Panstwo.To po prostu prostacka prowokacja polityka, ktory wie, ze juz niedlugo bedzie siedzial w wiezieniu i dlatego pluje na Polske, pokazuje to cos na zdjeciu,itp…itd.. liczac, ze takie same chamy, ktorych w kazdym spoleczenstwie jest wielu, wybiora go ponownie i bedzie mogl uniknac sprawiedliwosci.
    Natomiast wyznanie cuy narodowosc nie ma tu nic do czynienia.Znam wielu porzadnych Zydow, Arabow,Rosjan a nawet…Polakow-chociaz u nas o porzadnych ludzi coraz trudniej.Jednakoworz : Nie traccie ducha i nadzieji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here