Lewactwo nie ukrywa, że niepodległa Polska im nie pasuje (VIDEO)

Strajk kobiet w marcu 2018 roku/fot. PAP/Marcin Obara
Strajk kobiet w marcu 2018 roku/fot. PAP/Marcin Obara

W Dniu Święta Kobiet feministki zorganizowały disco w centrum Warszawy. Wybór miejsca nie był przypadkowy, bo podstawowym celem jaki sobie stawiają jest zmiana nazwy Ronda Dmowskiego.

Feministki żądają aby przemianować je na Rondo Praw Kobiet. Zamierzają złożyć w tej sprawie petycję do Komisji ds. Nazewnictwa Miejskiego rady miasta stołecznego Warszawy. Rozpoczynają już zbiórkę podpisów.

Feministki obrały sobie za cel Romana Dmowskiego, bo jest on jednym z tych Polaków, dzięki którym Polska po 123 letniej niewoli odzyskała niepodległość.

Okazuje się bowiem, że dla skrajnej lewicy niepodległość nie jest żadną wartością, a wręcz przeciwnie, jej sympatycy nie ukrywają, że im po prostu przeszkadza.

4 KOMENTARZE

  1. Nie róbcie z głupiej wypowiedzi nastolatka deklaracji ideowej wszystkich uczestników tej demonstarcji. W materiale widać, że większość pytanych nie za bardzo wiedziala dlaczego im ten Dmowski tak bardzo przeszkadza. Tylko jeden chłopak, zresztą dość dobrze przygotowany wykazał się sporą znajomością rzeczy. Niestety wiedzę, jak sądzę, czerpał tylko z GW (Dmowski antysemitą jest i basta!) a za dowód wystarczyły mu Wikicytaty, które wyrwane z kontekstu historycznego brzmią dziś w epoce „po Holokauście” zupełnie inaczej niż w czasach gdy były formułowane.

    • Czyli Małolat nie rozgarnięty jest ok. Baran w stadzie dyktuje porządek😀 takie gowno bez znajomości wartości wyznacza dziś to jutro sramto. Jebnięty to jesteś.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here