Atak nożownika na dwie kobiety w Białymstoku. Narodowość napastnika nie została podana

Policja. Obrazek ilustracyjny. Foto: PAP/Marcin Bielecki
Policja. Obrazek ilustracyjny. Foto: PAP/Marcin Bielecki

RMF FM informuje o ataku nożownika na dwie kobiety przed komendą miejską policji w Białymstoku. Nie podano jakiej narodowości jest mężczyzna.

46-letnia kobieta wraz z 16-letnią córką zostały napadnięte przez nożownika przed komisariatem policji. Obie przytomne trafiły do szpitala wojewódzkiego w Białymstoku. Stan starszej z nich jest ciężki.

Napastnikiem jest 40-letni mężczyzna, który nie był wcześniej notowany. Podczas napadu był trzeźwy. Obecnie sprawą zajmuje się białostocka policja. Nie poinformowano, czy napastnik jest obcokrajowcem czy Polakiem. Wiadomo jedynie, że mieszka w Białymstoku.

Według wstępnych ustaleń, matka 16-latki miała zwrócić uwagę mężczyźnie, że zaparkował samochód na dwóch miejscach postojowych. To wprawiło go w szał. Mężczyzna wyciągnął nóż z samochodu i zaatakował kobiety.

Policjanci zobaczyli od razu z okien komendy, że na parkingu jest zamieszanie. Szybko wybiegli z budynku i zatrzymali nożownika. Policji pomógł też jeden z przechodniów.

W zeszłym roku Polska przyjęła na swoje terytorium 1,5 mln cudzoziemców. Liczba ta dotyczy wyłącznie tych, którzy przybyli do naszego kraju legalną drogą.

Źródło: rmf24.pl/nczas.com

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here