Dziewczyny pobiły się w dzień kobiet o chłopaka. W tle leci Zenek Martyniuk [WIDEO]

Dziewczyny walczące w centrum Włocławka/fot. YouTube/BIBImusic OFFICIAL (kolaż)
Dziewczyny walczące w centrum Włocławka/fot. YouTube/BIBImusic OFFICIAL (kolaż)

Trzy dziewczyny i dwóch chłopaków, żadna nie chce być sama. To musiało doprowadzić do awantury. W sieci furorę robi nagranie dwóch bijących się dziewczyn przed kebabem we Włocławku. Smaku sprawie dodaje fakt, że wówczas był dzień kobiet, choć zachowanie pań odbiegało od standardów godnych damy.

Do awantury doszło w nocy z 8 na 9 marca we Włocławku w województwie kujawsko-pomorskim. Centrum miasta stało się polem bitwy między dwiema dziewczynami, które walczyły niczym w MMA. Szły nie tylko ciosy ale również chwyty. Żadna z panien nie chciała ustąpić.

Sytuacja miała miejsce przed lokalem z kebabem. Wysoka blondynka została już zaproszona na imprezę u jednego z panów. Drugi z nich jednak był niezdecydowany, więc panie postanowiły rozstrzygnąć sprawę między sobą w bardzo męski sposób.

Zaczęły okładać się pięściami, stosować chwyty, etc. Ta mniejsza była bardziej zdeterminowana. Dwukrotnie powaliła wyższą od siebie rywalkę na ziemię, szybciej wyprowadzała ciosy.

Panowie nie chcieli przerywać walki. W końcu uliczne MMA kobiet nie zdarza się codziennie. W końcu jednak widowisko przerwała ich koleżanka. Gdyby nie to, sytuacja mogłaby skończyć się bardzo poważną kontuzją wyższej z dam.

Wiemy o nagraniu. Ustalamy tożsamość osób, które brały udział w tym zdarzeniu – powiedział „Super Expressowi” sierżant Tomasz Tomaszewski z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

Źródło: se.pl

3 KOMENTARZE

  1. To jest właśnie to schamienie młodych kobiet, generowane przez koedukacyjne licea! Za czasów mojej młodości nawet się nie mogło przyśnić coś takiego…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here