Ewenement u Mazurka w RMF FM. Gościem była Kaja Godek i co chwila jej przerywał [WIDEO]

Kaja Godek i Robert Mazurek/fot. YouTube/Fakty RMF FM
Kaja Godek i Robert Mazurek/fot. YouTube/Fakty RMF FM

Jak mi pani będzie przerywała i pani będzie mówiła razem ze mną, to ta rozmowa skończy się bardzo szybko – powiedział w RMF FM do Kai Godek Robert Mazurek, który wyjątkowo wtrącał się na początku w prawie każde zdanie swojemu gościowi. Był również nieprzygotowany – nie znał nazwy koalicji prawicowej, tj. Konfederacji.

Działaczka antyaborcyjna, ale u nas jako polityk, bo kandyduje pani do Parlamentu Europjskiego z listy… Tutaj mam pewną zagwozdkę, jak wy się właściwie nazywacie. W jednym sondażu występowaliście jako Konfederacja tudzież Koalicja Propolska. Słyszę, że to nie jest właściwa nazwa – powiedział Robert Mazurek.

Koalicja Propolska była nazwą roboczą. Nazywamy się Konfederacja KORWiN – Braun – Liroy – Narodowcy – przypomniała Kaja Godek, na co Mazurek wtrącił, że „jeśli państwo zapamiętają”.

Prowadzący zapytał Godek o to, do jakiej szkoły chodzi jej syn. Ta odpowiedziała, że do szkoły specjalnej. – To dobrze. Gdyby chodził do szkoły integracyjnej to Janusz Korwin-Mikke by powiedział mu, że w klasach integracyjnych „ludzie normalni uczą się z debilami”. Pani kolega – Janusz Korwin-Mikke – przypomniał Robert Mazurek.

Jeżeli będziemy prowadzić kampanię w taki sposób, że będziemy sobie wyciągać różne rzeczy, które każdy mówił w przeszłości i wymagać tego, żeby to komentować, to naprawdę donikąd nie zajdziemy – mówiła, lecz redaktor wcześniej już wtrącił kolejne zdanie.

Ja chciałbym się dowiedzieć pani Kaju, co panią łączy z tymi ludźmi, z którymi pani zawiązała Konfederację. „Dzieci chore umysłowo wprowadza się do szkół, by obniżyć poziom edukacji. Nie może być tak, że godzimy się na bredzenie idioty” – mówił.

Czy ja mogę na temat integracji swoją opinię wyrazić? – próbowała spytać Kaja Godek.

„Posyłanie idioty do szkoły…”. Pani Kaju, jak mi pani będzie przerywała i pani będzie mówiła razem ze mną, to ta rozmowa skończy się bardzo szybko – palnął Mazurek.

Program jakoś jednak poszedł dalej. Kaja Godek przypomniała, że „w Parlamencie Europejskim jest bardzo silne lobby aborcyjne, które naciska na kraje narodowe, żeby upowszechniały aborcję” oraz „cały czas jest presja polityczna, żeby tę ochronę życia rozmontować”.

Oprócz tego zwróciła uwagę na postawę pro-LGBT i proaborcyjną PiS. – Jarosław Kaczyński jest szarmanckim człowiekiem, niezwykle kulturalnym starszym panem, a prawda jest taka, że to on blokuje ochronę życia w Polsce, ulega lobby aborcyjnemu, ulega lobby LGBT – stwierdziła Kaja Godek

Źródła: rmf24.pl/youtube.com

13 KOMENTARZE

 1. Nie zgadzam się ze wszystkimi poglądami pani Godek ,ale wielki szacun dla niej za inteligencję i że potrafi mądrze ,ale bez obrażania nikogo argumentować swoje stanowisko.Silna kobieta z krwi i kości.

 2. Od dawna wiadomo ze polskie dziennikarstwo jest najkrocej mowiac beznadziejne, np. dzieki takiej M.Olejnik przestalem ogladac TVN, obrzydliwosc

 3. Nie pamietam takiego hamskiego ataku Mazurka na jakiegokolwiek goscia, zarazem nie pamiętam tak dzielnego i wychodzacego z tarcza goscia jak Pani Kaja Godek. Jest świetna. Wielki szacunek, co za inteligencja, refleks i odwaga!

 4. Pierwszy raz widziałem ją w akcji. Ma refleks, opanowanie, dowcip. Ośmieszyła głupka. Szczególnie z finałem sporu o te 2 rady. Fiminstyczne szmaty bedą w kłopotach w telewizyjnych dyskusjach.

 5. Zestarzał się nam pan Mazurek w tej stacji. Ciągle na tym samym stanowisku. Ciekawe czy chociaż krzesło mu zmieniają. Ale za to przytył na wikcie tej lewicowej tuby propagandowej. Powinność swoją rozumie. Wie co mu wolno, a czego nie wolno. Ale czy to jest rozwój zawodowy ???
  A pani Godek już wie, że tam się idzie na przesłuchanie, że lewicowi „dziennikarze” nie mają żadnych zasad, nie wolno im myśleć samodzielnie. Rozkazy muszą wykonać.
  Pani Kaju proszę się nie martwić. To pierwsze blizny. Zagoją się.
  Nie wolno się tłumaczyć. Tłumaczą się winni. Niech pani przyswoi sobie ich retorykę. Wówczas będzie pani ich masakrować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here