Gdyby nie państwowa służba zdrowia zdychalibyśmy pod płotami. A tak można elegancko spłonąć w łóżku szpitalnym

Zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixabay.com

Gdyby nie było państwowej służby zdrowia, wszyscy byśmy poumierali z dnia na dzień. Tak przekonują socjaliści. A fakty są takie, że państwowa służba zdrowia jest niskiej jakości, a jednocześnie nie pozwala w pełni rozwinąć się sektorowi prywatnemu ze względu na tworzenie nieuczciwej konkurencji. Jaka jest jakość państwowej „opieki” medycznej? Taka jak np. w Kutnie, gdzie mężczyzna spłonął żywcem w łóżku i nie wiadomo dokładnie dlaczego.

37-letni mężczyzna spłonął żywcem w łóżku szpitalnym w Kutnie. Sprawa jest obecnie badana, ale nie wiadomo, jak doszło do tragedii.

Śmierć pacjenta bada obecnie policja. Wysnuto hipotezę, że pacjent palił w łóżku papierosy przed snem.

Placówka, w której doszło do tragedii to Szpital Samorządowy w Kutnie. Płonącego 37-latka ugasił personel medyczny szpitala. Poszkodowanego zabrano na OIOM. Lekarzom nie udało się uratować mu życia.

Podkreślić należy, że szpital ten opłacany jest z podatków, nie z prywatnych funduszy. Jakość działania obsługi oraz warunków bezpieczeństwa – jak widać.

Trzeba jednak przyznać, że publiczna „opieka” zdrowotna ma swoje zalety. O spłonięciu pacjenta w prywatnej klinice chyba nigdy jeszcze nie słyszano…

Źródła: se.pl/nczas.com

4 KOMENTARZE

  1. Wyjątkowo głupi materiał. Ale jak red. naczelnym jest facet na socjalistycznym, jak najbardziej, etacie, to co się dziwić. Byle plan artykułogodzin był wykonany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here