Już niedługo w Warszawie Trzaskowskiego. Zobaczcie najmłodszego zmiennopłciowca świata. Jego rodzice nie widzą w tym nic złego [VIDEO]

Desmond Napoles, Fot. Instagram desmondisamazing
Desmond Napoles, Fot. Instagram desmondisamazing

Postępowe szaleństwo trwa. Najmłodszy transwestyta świata to 10-letni chłopiec, przedstawiający się jako „Desmond Is Amazing” (pol. Desmond jest niesamowity). To efekt wychowania rodziców, którzy stwierdzili, że Desmond sam zadecyduje o tym, jaką płeć wybiera.

10-letni Desmond Napoles, „drag kid” jest gwiazdą nowojorskich klubów LGBTQ&A. Jak podkreślił portal Mashable, dziecko jest „inspiracją dla swoich rówieśników”.

„Zawsze bądź sobą. Bez względu na to, kto co powie” – czytamy na łamach portalu.

Desmond znany jest jako założyciel Drag Haus of Amazing, klubu dla dzieci-transwestytów. Na profilu na Instagramie można znaleźć mnóstwo zdjęć, na których 10-latek ma pełny, kolorowy makijaż, doklejane rzęsy oraz jest ubrany w sukienki.

Co zatrważające, jego rodzice nie widzą w tym nic złego. Wspierają chłopca w „poszukiwaniach” i pozwalają mu „być sobą”.

Tego zdania nie podzielają jednak internauci, którzy otwarcie mówią, że rodzice wyraźnie potrzebują pomocy.

Stany Zjednoczone.10-letni chłopiec, tzw. drag superstar, bryluje w nowojorskich klubach LGBTQ+ pod pseudonimem 'Desmond Is Amazing' (Desmond jest niesamowity). Jego rodzice wychodzą z założenia, że chłopiec powinien samodzielnie dokonać identyfikacji płciowej. Portal Mashable twierdzi, że Desmond stanowi inspirację dla swoich rówieśników. W komentarzu serwisu padają też słowa: "Zawsze bądź sobą. Bez względu na to, kto co powie" Źródło materiału filmowego: Mashablelink: https://tiny.pl/tth31

Opublikowany przez Propolski.pl Wtorek, 12 marca 2019

Już niedługo podobne widoki może dostarczyć nam warszawskie ulice, jeśli konsekwentnie wdrażana w życie będzie podpisana przez Rafała Trzaskowskiego deklaracja LGBT+. Jak widać, efekty genderowego szaleństwa są przerażające i dotykają coraz młodszych dzieci.

Źródło: Facebook/mashable.com

8 KOMENTARZE

  1. W Norwegii czy Niemczech państwowy urząd na pewno odebrałby go zdemoralizowanym i nie panującym nad dzieckiem rodzicom. Po to właśnie są te urzędy i chwała im za to!

  2. PeOwskie ciecie POrzuciwszy ideały kapitalizmu (tak naprawdę nigdy ich nie wyznawali) zaczęli nam stręczyć hobozboczenia POstępaków i jeszcze szargają słowo „liberał” !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here