„Kaczyński przelicytował i przegra”. Biedroń bredzi o straszeniu LGBT przez polityków PiS

Jarosław Kaczyński, Robert Biedroń. Foto: PAP
Jarosław Kaczyński, Robert Biedroń. Foto: PAP

Robert Biedroń w TVN24 przekonywał, że Polacy kochają środowiska LGBT i jak stwierdził: polacy nie gęsi, swój rozum mają. Wiedzą, że dzisiaj nie da się już straszyć gejami i lesbijkami.

Lider Wiosny w „Kropce nad i” wypowiedział się o deklaracji LGBT+, którą podpisał prezydent Rafał Trzaskowski. Ten skandaliczny twór budzi wiele kontrowersji. Skrytykował ją podczas konwencji PiS prezes Jarosław Kaczyński, zapowiadając, że jego partia będzie bronić polskich dzieci.

Robert Biedroń twierdzi, że Polacy nie uwierzą PiS, że środowiska LGBT mogą straszyć  statystycznego Polaka.

„Statystyczny Polak nie jest w stanie spotkać uchodźcę, ale gejów i lesbijki – łącznie ze mną – Polacy już znają. Wiedzą, że nie ma czego się bać, wiedzą, że ci ludzie żyją w społeczeństwie i mają różne zajęcia. (Kaczyński) przelicytował to. Posunął się za daleko i przegra na tym – stwierdził Biedroń w TVN24.

Dodał, że kibicuje przegranej Prawa i Sprawiedliwości w wyborach.

„Ubolewam, że dzisiaj Kaczyński może grać tą kartą (LGBT ). Gdyby politycy odpowiedzialnie mieli odwagę wprowadzić i edukację seksualną i związki partnerskie, to nie dałoby się dzisiaj straszyć mniejszościami” – przekonywał Biedroń.

Panie Biedroń, takie głupoty możesz Pan mówić tylko w tak „zacnych” mediach jak tvn24.pl. Pański elektorat to wielkie miasta, wyjedź Pan poza Warszawę, Kraków czy Gdańsk i spróbuj Pan trafić ze swoim programem nie do korpoludków. Troszkę się Pan zdziwi…

Źródło: tvn24.pl

5 KOMENTARZE

  1. Niech lepiej wttłumaczy, dksczego na gejowskich paradach najstarsi dewianci to tacy w jego wieku I o jego wyglądzie. Zboczenie przechodzi jak młodzieńczy trądzik, cz może nie dożywają starszego wieku albo gejowscy spindoktorzy wolą nie wystawiać ich na publiczny widok. Biedroń, jezeli sie nie powiesi albo nie zejdzie na jedną z wielu popularnych chorób w tym środowisku to skończy samotny I opuszczony w domu opieki. W rzeczy samej , kanalia z wielkich miast ktora na nich glosuje jast dowodem, ze demokracja to system oatologiczny. ” podreczniki historii współczesnej są rejestrem ogłoszeń o bankructwie ” – Mikolaj Gomez Davila.

  2. „Dzieci należą do rodziców” – Każdy powie, że to jest jak najbardziej moralne, konserwatywne, odwołujące się do tradycji rodziny, ale w tej chwili w całej europie obowiązuje zasada „Wszystkie dzieci nasze są” – pedofilska komunistyczna zasada. Jeśli państwo może odebrać dzieci rodzicom – nieważne czy wysyła je pod przymusem do państwowej szkoły, przetrzymuje w państwowej służbie zdrowia, każe je POD PRZYMUSEM zaszczepić czy po prostu odbiera je rodzicom z innych przyczyn np. z powodu klapsów albo tego, że mieszkanie jest źle urządzone, to znaczy, że zasada „Dzieci należą do rodziców” obecnie nie obowiązuje. Po prostu dziś dzieci nie należą do rodziców, tylko do państwa.

  3. Jeśli tylko pozwoli się rodzicom samym decydować czy w ogóle posyłać dzieci do szkoły, w jakim wieku je posyłać do szkoły, do jakiej szkoły je posyłać, jaki program wybierać dla swoich dzieci w uzgodnieniu z daną szkołą, to nagle okaże się, że to całe LGBT nie ma racji bytu w żadnej szkole, bo żadna szkoła nie pozwoli sobie na zepsucie opinii (zwłaszcza w erze internetu) wpuszczając tych mentalnych pedofilii do siebie. Jest tylko kilka warunków – całe szkolnictwo do prywatyzacji, ME zostaje zľikwidowane, obowiązek szkolny jest zniesiony, a państwo ma zakaz dotowania kogokolwiek np. LGBT czy związków zawodowych. Za chwile się okaże, że mamy normalne zdrowe społeczeństwo. Tak samo zresztą byłoby z właścicielami ulic – żaden prywatny właściciel drogi nie dopuściłby do parady równości na swojej ulicy. Socjalizm trzeba zľikwidować całkowicie – i wtedy skończą się problemy których w normalnym społeczeństwie nie ma.

  4. Czy ktoś może potwierdzi, że Bied..ń chodził do Seminarium Ojców Karmelitanów i został z niego usunięty?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here