Jarosław Kaczyński ma problem z alkoholem? Zaskakująca lektura prezesa PiS

Jarosław Kaczyński/Fot. PAP/Radek Pietruszka
Jarosław Kaczyński/Fot. PAP/Radek Pietruszka

Podczas 78. posiedzenia Sejmu Jarosław Kaczyński postanowił dobrze spożytkować czas i oddał się lekturze pewnej książki. Wybór lektury, którą prezes Prawa i Sprawiedliwości czytał podczas głosowań może zaskakiwać. Polityk czytał bowiem… „Narodowy Program Trzeźwości”.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Jarosław Kaczyński został przyłapany na czytaniu książek podczas posiedzeń Sejmu. W listopadzie 2017 roku hitem stał się czytany przez prezesa PiS „Atlas kotów”. Informacja o wyborze tej lektury szerokim echem odbiła się w polskich i zagranicznych mediach, ponieważ polityk znany jest z zamiłowania do kotów.

Zamiast wysłuchiwać kolejnych opowiadań o rzeczywistości, której nie ma, to sobie to czytałem – skomentował wówczas Jarosław Kaczyński na antenie radiowej Jedynki.

Ostatecznie „Atlas kotów” trafił na aukcję charytatywną na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. „Dla Przyjaciół zwierząt z bardzo serdecznymi pozdrowieniami” – napisał w dedykacji Kaczyński.

Czy podobne losy spotkają „Narodowy Program Trzeźwości”? Na razie nie wiadomo. Jeśli prezes PiS ma zamiar w ten sposób popularyzować abstynencję, to niewątpliwie wybrał na to dobry czas – Wielki Post.

Źródło: dorzeczy.pl

3 KOMENTARZE

  1. Kaczyński Polskę już dawno sprzedał żydom, tylko jeszcze nie wie, jak nam ma to powiedzieć, żebyśmy uwierzyli że to nie on….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here