Tak rządzi PiS! Ruch Narodowy obnaża obłudę Prawa i Sprawiedliwości [VIDEO]

Jarosław Kaczyński i Robert Winnicki/Fot. PAP/Radek Pietruszka/screen videosejm (kolaż)
Jarosław Kaczyński i Robert Winnicki/Fot. PAP/Radek Pietruszka/screen videosejm (kolaż)

Robert Winnicki podsumował z mównicy sejmowej 3,5 roku rządów PiS-u. Prezes Ruchu Narodowego nie szczędził słów krytyki. Do działań rządu odniósł się na Twitterze także Krzysztof Bosak, wypominając „promocję zboczeń”, jaka wlewa się do polskich szkół.

Jako osoba pochodząca ze wsi z jednej strony, a z drugiej strony przywiązana do Katolickiej Nauki Społecznej i zasady pomocniczości a nie upaństwawiania każdej struktury oddolnej chciałem powiedzieć, że koła gospodyń wiejskich rozwijają się znakomicie. Co więcej, powstają koła gospodyń miejskich, np. w Świeradowie Zdroju – podkreślił Robert Winnicki.

Państwo dzisiaj dążycie do upaństwowienia kół gospodyń wiejskich, objęcia kontrolą państwową w państwie, w którym służby leżą, modernizacja armii leży, w którym sądownictwo leży, za całą politykę zagraniczną odpowiada pani Mosbacher a nie minister tego rządu – i państwo zajmują się upaństwawianiem, transferami socjalnymi, populistycznymi. To jest stan państwa po 3,5 roku – punktował prezes Ruchu Narodowego.

– Imposybilizm w pełnej krasie, jeśli chodzi o rzeczywiste zadania państwa i zajmowanie się wyłącznie populistycznymi działaniami w sferze wyborczej. Totalna kompromitacja – podsumował Winnicki.

Nieudolność działań PiS-u skrytykował także Krzysztof Bosak. Wiceszef Ruchu Narodowego alarmował, że w związku z wprowadzaniem genderowej edukacji do polskich szkół, niezbędna i pilna jest regulacja tej kwestii przez MEN.

„Promocja zboczeń wlewa się do szkół w trakcie rządów tzw. prawicy. To jest tzw. crossdressing popularny wśród transwestytów i transseksualistów oraz tzw. drag queen. Z tym uczniów oswaja polska szkoła!” – grzmiał na Twitterze.

„Potrzeba pilnej regulacji tej kwestii przez Ministerstwo Edukacji” – podkreślił Bosak.

Źródło: Twitter

3 KOMENTARZE

  1. Co można dodać do słusznej oceny rządów PiS przez p. Winnickiego – może to, że inflacja rośnie, usługi medyczne nadal państwowe, czyli ledwo działają, ale za to bardzo drogo, piramida ZUS rośnie, a biznes boi się inwestować.

  2. PiS prócz obniżki wieku emerytalnego nie dotrzymał żadnej obietnicy wyborczej, bo jeśli ktoś mówi, że da 500 zƚ na każde dziecko to musi dotrzymać obietnicy i faktycznie dać ze swoich na każde dziecko, a nie zabrać ludziom pieniądze w podatkach, a potem oddać tych pieniędzy mniej niż się zabrało – takiej praktyki nie nazywa się dawaniem, na coś takiego jest inne określenie „kradzież” W mojej cywilizacji szanuje się zasadę która mówi, że umów trzeba dotrzymywać, a PiS stracił honor już dawno. Czy gang bandytów który rabuje ludzi a potem oddaje im trochę mniej niż zrabował można nazwać mężami stanu? Raczej tacy ludzie powinni zawisnąć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here