Kolejna gwiazda broni króla popu. „Wierzę i ufam, że Michael Jackson był i jest niesamowitą siłą dla mnie i dla innych. Stop w imię miłości!”

Michael Jackson. Foto: wikicommons
Michael Jackson. Foto: wikicommons

Do grona gwiazd, które stanęły po stronie Michaela Jacksona, dołączyła Diana Ross. Po premierze dokumentu HBO „Leaving Neverland”, w którym pojawiły się oskarżenia o pedofilię rozpętała się burza wokół postaci piosenkarza.

Do filmu dokumentalnego Ross odniosła się w sobotę na Twitterze.

„Oto, co jest w moim sercu tego poranka. Wierzę i ufam, że Michael Jackson był i jest niesamowitą siłą dla mnie i dla innych. Stop w imię miłości!” – apelowała piosenkarka.

Wpis Diany Ross pojawił się dzień po tym, jak Barbra Streisand stwierdziła w wywiadzie dla „Times UK”, że potrzeby seksualne Michaela Jacksona po prostu „były jego potrzebami seksualnymi. Wynikały z jego dzieciństwa bądź DNA”.

Aktorka dodała również, że ofiary króla popu „były zachwycone, że mogą tam być”. Jak mówiła, obaj mężczyźni założyli rodziny, więc „to doświadczenie ich nie zabiło”.

W „Leaving Neverland” Wade Robsn i James Safechuck opowiadali o tym, że Michael Jackson zaczął ich molestować, gdy mieli odpowiednio siedem i dziesięć lat.

Po fali krytyki Streisand stwierdziła, że jej słowa zostały źle zrozumiane.

„Aby to było krystalicznie jasne – nie ma sytuacji ani okoliczności, które usprawiedliwiałyby wykorzystanie niewinności dzieci przez kogokolwiek” – napisała w wydanym oświadczeniu.

Źródło: wprost.pl

4 KOMENTARZE

 1. Jego muzyka i teledyski są fantastyczne. Wszyscy się zachwycali to mu należy przyznać że był królem.
  Ale prywatnie to nie podała bym mu ręki. Te dwie sprawy trzeba oddzielić.
  Dotyczy to wszystkich pedofili.

 2. dlaczego mamy rozne standardy?
  za Polanskim wszyscy murem i nie chciano go wyslac do USA gdzie by go odpowiednio osadzono, a muzyki krola popu to nawet puszczac nie chca. a przeciez muzykiem byl dobrym.

  osobiscie uwazam ze kazdy powinien byc rowny wobec prawa.

 3. Ci sami faceci kilka lat temu ,bez żadnego nacisku mówili dla kladnie co innego. Skończyła się kasa,skończyło się prostytuowanie,nagle stali się ofiarami. Dziecięca prostytucja istnieje i nie zawsze te dzieci to ofiary. To często wyrachowane potworki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here