Ten eksperyment obnażył lewacką hipokryzję. Szwedzi nie chcą ubogacenia kulturowego? „Przykro mi, nie dziś” [VIDEO]

Eksperyment społeczny w Szwecji/Fot. screen Facebook
Eksperyment społeczny w Szwecji/Fot. screen Facebook

W Szwecji przeprowadzono eksperyment. Najpierw zapytano kilku przechodniów, czy Szwedzi powinni przyjmować imigrantów do swoich domów. Następnie zaproponowano, by pozwolili zamieszkać u siebie jednej z takich osób. To zupełnie obnażyło hipokryzję lewaków.

Szwecja jest jednym z europejskich krajów, które najdotkliwiej odczuwa „kulturowe ubogacanie”. Statystyki przestępczości są nieubłagane. Okazuje się, że w przeważającej większości sprawcami przestępstw, zwłaszcza tych na tle seksualnym, są imigranci.

Zarejestrowany okiem kamery eksperyment społeczny wyraźnie pokazał, czy Szwedzi są skłonni przyjmować imigrantów pod swój dach.

Najpierw przypadkowym przechodniom zadano pytanie, czy Szwedzi powinni przyjmować imigrantów do swoich domów. Tutaj wszyscy byli zgodni, że tak. Później zapytano kilka osób, czy same by to zrobiły. Odpowiedzi były podobne.

Wszystko szło gładko do momentu, gdy zadający pytania przedstawiał Alego, który szuka domu. Okazywało się bowiem, że przechodnie nie mają wystarczająco dużo miejsca w domach i niestety nie mogą pomóc.

– Dzień dobry, czy przyjmiesz imigranta do domu?- Tak, oczywiście- Tak się szczęśliwie składa, że mamy imigranta na sali- Yyyy…. ale…. uhmm…. To mówicie, że wg sondaży jesteśmy niefajni bo się sprzeciwiamy, a Szwedzi są fajni bo deklarują że przyjmą?A może raczej, my jesteśmy szczerzy, a oni są hipokrytami?link od:https://twitter.com/czarymarybum777/status/1109317161678524416?s=21

Opublikowany przez Żelazna logika Niedziela, 24 marca 2019

Źródło: Facebook

7 KOMENTARZE

  1. śmieszne. Zapyutajcie Polaków, czy zechcą przyjąc pod swój dach Tomka ze Szczecina, czy Wacka z Włbrzycha i zobaczycie jekie będą efekty tego „eksperymentu”.

    • A ty, elpiwo, bys przyjął? Nie ma wojny, a krak podobno w rozkwicie, zatem dlaczego przyjmować tego czy owego? Wszyscy miewaja się bardzo dobrze w takim kraju sukcesów, jakim Polska jest obecnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here