Szaleństwo postępów LGBT. Wynajęła synowi swoją macicę. Teraz ma z nim córkę, która jest jej wnuczką i siostrzenicą męża syna

Cecile Eledge. / foto: Twitter

Amerykanka Cecile Eledge z Nebraski powiła córkę, której jest matką, albo babcią, albo jedną i drugą. Dziecko ma z własnym synem, który ma je z siostrą swego kochanka.

Kiedy Matthew Eledge oznajmił swej matce, że on i jego kochanek, czy tam jakiś niby mąż Elliot Dougherty chcą mieć dziecko, ta zaproponowała mu wynajęcie swej macicy. Kobieta ma 61 lat więc istniało spore ryzyko powikłań. Mimo to cała postępowa rodzinka postanowiła podjąć eksperyment i powić wnuczko-dziecko.

I tak najpierw pobrano jajko od siostry Elliota, który jest niby mężem Matthew. Potem Matthew dostarczył swego nasienia, którym zapłodniono jajo jego szwagierki. Wtedy Cecile, która miała wynająć macice zaczęła przyjmować potężne dawki estrogenu po to, by pojawiło się u niej miesiączkowanie. Kobieta przestała je miewać 10 lat wcześniej. W końcu Cecile po dekadzie znów zaczęła miesiączkować i wtedy embrion umieszczono w jej w macicy. Po 9 miesiącach Cecile Elegde powiła dziewczynkę

Nie rozstrzygamy jakie są teraz kombinacje rodzinne w familii Eledge. Wychodzi na to, że 61-letnia Cecile ma teraz córkę, która jest jednocześnie jej wnuczką. Dziewczynka ma dwie matki i dwóch ojców z czego jednego tylko na niby. Sam zaś Matthew Eledge ma córkę jednocześnie ze swą matką i niby szwagierką. Zaś jego niby mąż ma siostrzenicę, która jest córką jego żony, albo męża i córką albo wnuczką jego teściowej. Dokładnie nie wiadomo.

Nie wiadomo też co na to prawdziwy mąż Cecile, która ma córkę ze swym synem. Z artykułu w BuzzFeed wynika, że jest szczęśliwy. O nim można powiedzieć, że akurat ma wnuczkę, która nie jest jednocześnie jego córką.

5 KOMENTARZE

  1. Skończy się ogniem i siarką. Mieliśmy w Kaliforni zapowiedź… Byle byśmy zrobili cokolwiek by Polskę uratować, bo na razie nie zanosi się na nic dobrego w naszym kraju.

  2. Tak sie zastanawiam ..czy niektorzy ludzie sa normalni ,czy normali sa lekarze ktorzy pozwalaja na takie eksperymenty (no bo jak to inaczej okreslic )
    Niech w tej hamerycie robia co chca ..bo tam cudakow i dewiantow nie brakuje …ale ratujmy Polske bo jeszcze troche i u nas bedzie pelno dziwnych nieprzystosowanych do zycia stowrzen ….i my na nich bedziemy pracowac !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here