KOD przeszkadzał uczniom w pisaniu egzaminu gimnazjalnego. Nauczyciele… zaczęli bić brawo [VIDEO]

KODomici pod gimnazjum w Gorzowie Wielkopolskim/Fot. screen Twitter
KODomici pod gimnazjum w Gorzowie Wielkopolskim/Fot. screen Twitter

Do zdarzenia doszło pod gimnazjum nr 20 w Gorzowie Wielkopolskim. Grupka KOD-omitów zaczęła puszczać odgłosy trzody chlewnej i krów przez megafon podczas egzaminu gimnazjalnego. Strajkujący nauczyciele ZNP… wyszli im podziękować i bili brawo.

Ogólnokrajowy strajk nauczycieli zorganizowany przez Związek Nauczycielstwa Polskiego i Forum Związków Zawodowych rozpoczął się w poniedziałek. Dołączyła do niego także część nauczycieli z oświatowej Solidarności i nauczycieli niezrzeszonych.

ZNP szacuje, że we wtorek w strajku uczestniczyło 74,29 proc. szkół, jednak z danych Ministerstwa Edukacji Narodowej wynika, że było to zaledwie 485 proc. placówek.

„W Gorzowie przed jednym z gimnazjum, w czasie pisania przez młodzież egzaminu, KOD/KE puszczali przez megafon odgłosy trzody chlewnej i krów” – relacjonował na Twiiterze WaldemarKowal.

„Strajkujący nauczyciele ZNP wyszli do nich, bili im brawa i dziękowali” – dodał zamieszczając video nakręcone przez KOD.

Źródło: Twitter/dorzeczy.pl

11 KOMENTARZE

 1. To wyraz solidarności z nauczycielami, a nie przeszkadzanie gimnazjalistom. Już nie możecie się do czego przyczepić – aha, źródło OdRzeczy wszystko jasne.

  • W czasie egzaminow? Zdawales kiedys jakis egzamin?
   Nauczyciele pokazali, ze uczniowie nie sa im potrzebni.
   Podobnie, jak strajkujacy lekarze. Niektorzy potrafili nie zauwazyc pacjenta przez kilka godzin i pacjent nie doczekiwal sie pomocy.
   Ta sama patologia w szpitalach, w szkolach i innych ur\edach. Utrzymujemy tych ludzi, a oni… szkoda gadac.

 2. Nauczyciele to jest ostatnia mentalna ostoja PRL-u w III RP.Tak się składa,że znam osobiście kilkunastu nauczycieli.Wszyscy z nich bez wyjątku to jest element lewicowo-kosmopolityczny czy wręcz lewacki.Niedawno dowiedziałem się,że moja dawna koleżanka z liceum,aktualnie nauczycielka-polonistka zajmuje się organizowaniem „warsztatów równościowych” dla młodzieży.Pewnie następnym etapem jej działalności będzie organizacja warsztatów”tęczowych”.O innym moim dawnym koledze z liceum,aktualnie nauczycielu matematyki i informatyki słyszałem,że na swoich lekcjach karmi młodzież rzewnymi opowieściami o PRL-u ( jak to rzekomo było super w PRL-u bo wszyscy mieli pracę itd)co wziąwszy pod uwagę,że obydwoje jego rodzice byli w PZPR jakoś mnie nie zdziwiło.

 3. Oczywiście część lekarzy to dziadostwo. – Jakie ryby najbardziej lubią lekarze , duże SUMY, zaznaczam że dotyczy to tylko niektórych !

 4. Po co im były megafony ? Przecież te wszystkie odgłosy pełnego zbydlęcenia ta hołota wydaje swoimi paszczami już od dłuższego czasu !

 5. Żenada takie zachowanie nauczycieli i to ma być wzór dla uczniów, o kodomitach nie wspomnę, bo to poziom rynsztoka, a tacy jak opisani nauczyciele, na bruk, nie nadają się do zawodu. Gdzie był Brudziński tak ścigający wafelkowych faszystów, gdzie policja, która powinna rozgonić to bydło zakłócające egzamin?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here