Była muzułmanka przestrzega Szwedów: „Stracicie kraj w ciagu 50 lat”

Muzułmanka/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay
Muzułmanka/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay
Reklama / Advertisement
Mona Walter jest z pochodzenia Somalijką. Do Szwecji przyjechała w latach 90-tych. Z czasem w swojej nowej ojczyźnie zaczęła odczuwać skutki rosnącego w siłę islamu, od którego postanowiła się odciąć wiele lat temu.
Walter nigdy nie była osobą religijną. Porzuciła więc religię i została ateistką, by ostatecznie zwrócić się w stronę chrześcijaństwa. Dziś ostrzega Szwedów przed ekspansją wyznawców Allaha, która drastycznie zmieniła oblicze kraju.
Przez wiele lat starałem się, by Szwedzi zrozumieli, jaki jest cel muzułmanów – przejąć wasz kraj. Pierwszą rzeczą, jaką zrobią, będzie żądanie sądów szariackich, tak jak w Wielkiej Brytanii – mówi.
Media głównego nurtu określają Monę mianem ‚kontrowersyjnej’ i niechętnie dają jej głos.
Szwedzi są przekonani, że szwedzkie prawo zawsze będzie obowiązywać w ich kraju. Ale zapytaj dowolnego Anglika, czy 30 lat temu uwierzyłby, że Wielka Brytania będzie miała legalne sądy szariatu w 2019 roku. Nikt by nie pomyślał, że to możliwe. Jeśli Szwecja uzna sądy szariackie, muzułmanie wysuną nowe żądania, takie jak pozwolenie na rządzenie własnymi enklawami bez ingerencji szwedzkiego społeczeństwa. Ostatecznym celem jest, aby szariat rządził całą Szwecją – podkreśla.
To, czego chcą politycy muzułmańscy, to zmiana prawa, aby muzułmanie w Szwecji otrzymali pozwolenie na życie zgodnie z prawem szariatu. Chcą rządzić swoimi obszarami bez konieczności przestrzegania prawa świeckiego Szwecji – mówi.
Zdaniem Walter jedynym rozwiązaniem dla Szwecji jest konsekwentny i bezwzględny wymóg asymilacji oraz egzekwowania rodzimego prawa.
Jedynym rozwiązaniem dla Szwecji jest rozpoczęcie masowej repatriacji osób, które myślą, że wszystko tutaj jest„ haram ”, które nie chcą stać się częścią społeczeństwa i odmawiają asymilacji. Jeśli tego nie zrobimy, islam przejmie kraj w ciągu 50 lat. Demografia jest bardzo jasna.
źródło: voiceofeurope.com
Reklama / Advertisement