Rafał Ziemkiewicz załamany protestsongami nauczycieli. „Czemu ty dręczysz mnie, córko Broniarza” [VIDEO]

Rafał Ziemkiewicz/fot. YouTube/wRealu24.pl
Rafał Ziemkiewicz/fot. YouTube/wRealu24.pl

Na swoim Twitterze Rafał Ziemkiewicz udostępnił kilka protestsongów nagranych w ramach strajku przez nauczycieli. Publicysta stworzył swoją odpowiedź. „Znowu mnie talent nęka” – napisał.

„Po tej serii retłitów @waldemarkowal znowu mnie talent nęka. Znacie ten ewergrin piosenki ogniskowo pijackiej?” – pytał na Twitterze Ziemkiewicz.

„Czemu ty dręczysz mnie
córko Broniarza
Nowe śpiewki twe wyświetla mi mój komp
Przestań już muczeć i
ludzi przerażać
że ich dzieci uczyć mógł
taki głąb!” – przedstawił swoją wersję publicysta.

Wcześniej publicysta podał dalej kilka „strajkowych utworów”.

„Czy ci ludzie mają cokolwiek w głowach? Czy nie zamierzają nigdy już stanąć przed uczniami? Czy nie rozumieją, że po tych wszystkich cyrkach będą dla nich już tylko pośmiewiskiem, żenuą i żałosnymi przegrywami? Mayday, mayday, jesteś tam, bodaj jedyna szara komóreczko?” – napisał.

Źródło: Twitter

5 KOMENTARZE

  1. PiSowski propagandzista pan Ziemkiewicz rżnie głupa i udaje, że nie wie o tym, ze nauczyciele dla uczniów są posmiewiskiem. A to co zrobiły POPiSowe tumany najpierw z wprowadzeniem, a obecnie z bezdennie głupim sposobem likwidacji gimnazjów umyka temu mało spostrzegawczemu typkowi kompletnie. Faktycznie niech wyrzyguje protest songi wiecej z tego pozytku.

  2. Pan Ziemkiewicz ma 100% racji, przypominam – ZNP to stara, antypolska , bolszewicka organizacja powiazana z KPP zwalczajaca niepodlegla RP, podpora(obok wojska i milicji) komunizmu w PRL, oglupiajaca mlodziez, uczaca ich serwilizmu i poddanstwa, okrutna bo wielu z ZNP bilo dzieci(slynne „daj lape”), komunizujace pokolenia mlodych Polakow, uwazam ze ZNP powinno byc rozwiazane , nauczyciele zwolnieni z pracy a tych lepszych, czyli bardziej rozgarnietych od nowa przyjmowac do pracy – po weryfikacji. Byloby tak jak zrobil Reagan z kontrolerami lotow w USA. Wesolego Alleluja !!!

  3. Nauczycielom trzeba odebrać przywileje i dać prawa. Przywileje deprawują i generują nienawiść. Brak praw pozbawia motywacji do pracy. Nauczyciele potrzebują prawa do uczenia tylko tych uczni których chcą uczyć i prawa do negocjowania swoich zarobków z właścicielem lub zarządcą tzw. „placówki oświatowej”. A żeby wszyscy byli zadowoleni, to rodzicom czy opiekunom uczni dać bon oświatowy, zaś zarządcom szkół prawo pobierania dowolnej opłaty za naukę.

    • Rozczaruje cię. Bon oświatowy istnieje od dawna. Szkoła dostaje tyle kasy ilu ma ucznów. To, ze Ziemkiewicze i Korwiny nawet tego nie potrafią uswiadomić rodzicom świadczy o ich „skutecznosci”. A z wywalaniem gnojarstwa ze szkół pełna zgoda!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here