„Lajki”, śmiechy i serduszka. Tak reagują islamscy imigranci we Francji na pożar katedry Notre Dame [VIDEO]

Reakcje muzułmanów na pożar katedry Notre Dame/fot. Twitter Damien Rieu
Reakcje muzułmanów na pożar katedry Notre Dame/fot. Twitter Damien Rieu

Islamscy imigranci cieszą się z pożaru katedry Notre Dame. Reakcje „haha” na Facebooku pochodzą z profili z arabskimi i afrykańskimi imionami.

Zgadnijcie, kto oczekiwał ognia… – napisał Damien Rieu udostępniając wideo ukazujące reakcje islamskich imigrantów we Francji.

W przeważającej większości na Facebooku są to reakcje śmiechu. Jak widać, pożar symbolu nie tylko chrześcijańskiej, ale i europejskiej cywilizacji to powód do radości dla muzułmanów.

Źródło: twitter.com

10 KOMENTARZE

  1. Jeszcze Francja powróci. Wiem, że to naiwne myślenie, ale może to Boży Plan. Kto wie, czy Francuzi nie powstaną i nie uratują własnej ojczyzny. Im bardziej muzułmanie się będą rozuchwalać, tym bardziej Francuzi będą gotowi do walki. Nikt tam już nie pamięta ofier pierwszej wojny światowej. Młodzi gotowi so walki! Francja, Niemcy, cała Europa się odrodzi!

    • A kto będzie walczył? Większość. Ludzi nie pójdzie na wojnę tylko wyjedzie albo przeczeka gdzieś w schronie. U nas byłoby podobnie. Większość ludzi uciekłaby za granicę. Potem wróciliby na gotowe i opowiadali znajomym lub chwalili się na Facebooku jak to oni walczyli o wolną Polskę. Coś jak dzisiejszy TW BOLEK.

  2. Pożar w meczecie Al-Aksa, jednym z najświętszych miejsc dla wyznawców islamu, wybuchł mniej więcej w tym samym czasie, co znacznie większy pożar w katedrze Notre Dame.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here