Lewacka logika szwedzkiej polityk: „Musimy założyć, że wszyscy mężczyźni to gwałciciele” [VIDEO]

Linda Snecker/Fot. YouTube
Linda Snecker/Fot. YouTube

Przemówienie szwedzkiej poseł Lindy Snecker z Partii Lewicy niewątpliwie przejdzie do historii. Polityk stwierdziła, że skoro nie można z góry rozpoznać, który mężczyzna jest gwałcicielem, należy założyć, że jest nim każdy mężczyzna.

Kiedy patrzymy na was, nie możemy powiedzieć, czy jesteście gwałcicielami czy nie, więc musimy założyć, że wszyscy mężczyźni to gwałciciele – stwierdziła Snecker.

To jest brutalna prawda. Tak właśnie wygląda problem strukturalny. Dlatego wszyscy mężczyźni muszą wziąć zbiorową odpowiedzialność. Wszyscy – podsumowała polityk.

Po napływie imigrantów Szwecja boryka się z ogromną falą gwałtów.

„Co godzinę w Szwecji jest gwałcona kobieta. Badania wykazują, że większość gwałtów, gdzie sprawca jest nieznany, ma miejsce w promieniu kilometra od miejsca zamieszkania ofiary. Kobiety są atakowane w drodze do domu, z domu. Jesteśmy jak zwierzyna łowna. Przemykamy się chyłkiem z pracy do domu, oglądając się cały czas przez ramię” – pisała Joanna Teglund, Polka mieszkająca w Szwecji.

Źródła: YouTube/nczas.com

6 KOMENTARZE

  1. Kiedy patrzymy na was, nie możemy powiedzieć, czy jesteście kurwami czy nie, więc musimy założyć, że wszystkie kobiety to kurwy.

  2. Akurat ta blond lewacka szmata powinna zostać zbiorowo wzbogacona kulturowo przez nachodźców i to we wszystkie otwory ciała naraz, czego jej serdecznie życzę. Nie szkoda mi takiego białego śmiecia, sam zakłada sobie pętlę na szyję i zasługuje na swój los.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here