PILNE! Atak na ambasadora Polski w Izraelu

Ambasador RP w Izraelu Marek Magierowski został zaatakowany fizycznie i słownie przez mężczyznę przed budynkiem polskiej placówki dyplomatycznej w Tel Awiwie poinformowała izraelska prasa.

Napastnika aresztowano. Sprawa została zgłoszona policji oraz MSZ Izraela.

Jak napisał dziennik „Jerusalem Post”, do stojącego przed ambasadą Magierowskiego podszedł mężczyzna, który rzucił się na niego i zaczął na niego krzyczeć.

Ambasador nie był w stanie zrozumieć, co mówił napastnik, poza słowami „Polak, Polak” – pisze „JPost”, powołując się na relację dyplomaty.

Izraelskie MSZ poinformowało Magierowskiego, że mężczyzna podejrzany o napaść został aresztowany.

Źródło: PAP

10 KOMENTARZE

  1. To takie okazanie przyjaźni po żydowsku, żeby tylko ambasador nie został oskarżony o antysemityzm, bo źle ten przyjacielski akt zrozumiał. Tylko patrzeć jak Ciaputowicz będzie jeździł do wiadomej ambasady przepraszać za takiego prowokatora!

  2. Dziwi mnie jedynie ze Magierowski nie uklęknął przed żydem, nie schylil glowy…. Przeciez to robią na codzien politycy PiSu. Swoja droga jak Magierowski nie rozumial co mowi napastnik to skad byl swiadomy jego przekazu? Moze tamten zydek tak palal miloscia do niego i jedyna jego wina bylo to ze przesadzil z wylewnoscia? Ale w merdia pojdzie „ze polityk obozu PiS dzielnie stawial czola obrazajacemu Polske Izraelczykowi”. W Izraelu oczywiscie sie posmieja i oleja sprawe.

  3. Ech, te wszystkie medialne ustawki robione przez państwo Izrael z rządem warszawskim są coraz bardziej żałosne, a wszystko to po to, by dalej duraczyć i zmiękczać głupiutkie lewackie serduszka wierzące, że te skecze są poważną polityką.

  4. Ech, te wszystkie medialne ustawki robione przez państwo Izrael z rządem warszawskim są coraz bardziej żałosne, a wszystko to po to, by dalej duraczyć i zmiękczać głupiutkie lewackie serduszka wierzące, że te skecze są poważną polityką.

  5. Magierowski w imieniu państwa polskiego (kamieni kupa) pacyfikował protesty polonii amerykańskiej przeciw ustawie 447 i teraz go wdzięczność eskimoska dopadła.
    Historia kołem się toczy – patrz holokaust.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here