PILNE! PiS zdjął z porządku obrad projekt przeciwko ustawie 447. „Polska leży plackiem przed Przedsiębiorstwem Holokaust”

PiS zdjął z porządku obrad projekt ustawy anty-447 – poinformował ruch Kukiz’15 na swoim Twitterze. Zaznaczono, że „znowu ulegli pod presją Izraela”.

Polska już nie na kolanach, tylko leży plackiem przed Przedsiębiorstwem Holokaust – ocenił poseł Tomasz Rzymkowski.

10 KOMENTARZE

 1. Zasadniczą rzeczą do wyjaśnienia jest udział żydowskich banków w finansowaniu III Rzeszy. Temat pokrótce poruszył przywódca ONR podczas marszu 11. maja.
  Sprawa poruszana jest w książce Hong Song Binga „Wojna o pieniądz”.
  Zasadniczo te banki ponoszą, obok Niemiec winę za holocaust.

 2. Polskie mężyki stanu popyskowały na użytek miejscowego elektoratu i podkuliły ogon pod siebie. „Trudno im wierzgać przeciw ościeniowi” mówi Pismo Święte. Trzeba będzie zrobić zrzutkę na starszych braci w wierze.

 3. A czegóż można by się spodziewać po syjonistycznych pisowskich judaszach? Ono woleliby własne córki posprzedawać do arabskich burdeli niż narazić się żydom.

 4. Jeśli ktoś jest niepoważny na Polskiej scenie politycznej to PiSkomuna.

  „Ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, służba zdrowia będzie za darmo kurwa”.

  Trzeba słuchać ludu, obiecać im czego oczekują, a potem wygaszać ich oczekiwania. Mają zapierdalać za miskę ryżu”

  ~ Mateusz Morawiecki

  PiS- ta partia jest beznadziejna pod każdym względem. PiSuary mogą mieć krypto-homosi w partii, a z krypto-homosiami jest taki problem, że mogą być szantażowani przez kogoś kto będzie chciał ujawnić o nich prawdę opinii publicznej. Tacy ludzie nigdy nie powinni rządzić moim krajem. Co mogę napisać…? To są amatorzy, nie mają pojęcia o dyplomacji, nie mają pojęcia o gospodarce, nie mają pojęcia o niczym. Ci ludzie znaleźli się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie, tych ludzi w ogóle nie powinno tam być – to jakieś nieporozumienie, głupi lud wpuścił debili na salony.

  W PiS-ie każdy jest głupi, gdyby nie większość której pasuje rabunek i ochłapy i gdyby nie sprzedajne media, to ludzie z PiS-u zginęliby w odmętach polityki. Media wygrywają wybory, a nie partie. W demokracji kompetencje, IQ danego środowiska, czy fakt, że ktoś potrafi merytorycznie się wypowiedzieć nie mają żadnego znaczenia – takie rzeczy są całkowicie bez znaczenia. Ludzie to małpy – trzeba się z tym faktem pogodzić. Wystarczy zrobić dowolną sondę uliczną i wszystko się potwierdza.

  Korwin coś osiągnął, a co takiego karakan osiągnął? Polityka PiS-u to pasmo porażek. Banda imbecyli się dorwała do władzy, bo jacyś debile którzy nie mają pojęcia o ekonomi i polityce zaznaczyli x na kartce.

  Żadna inna partia Libertariańska na świecie, na przestrzeni ostatnich 40 lat nie osiągnęła więcej, niż partia Korwina – tu trzeba szukać porównań, a nie z jakimiś lewackimi populistami, którzy zaliczają same porażki w polityce.

  Praktycznie każdy PiSowski wojownik z którym dyskutuję w necie snuje jakieś insynuacje i ma jakieś urojenia. Z moich obserwacji wynika, że większość wyborców PiS-u to szury pokroju Stefcia W – który chciał żeby Kaczor był dyktatorem

  Ten portal to siedlisko szurów – będę kontynuował moje eksperymenty. Ponieważ na PiSowskich portalach panuje zamordyzm, to nie ma tam warunków do dyskusji, ale tutaj też wchodzą wojownicy PiSowscy i zazwyczaj krytykują osobę Janusza Korwin-Mikkego. Co jest z tym pokoleniem Januszy wychowanym za komuny kսrwa nie tak?

  Janusze NCzasu – czyli wyborcy Korwina to też w dużej części szury (z młodymi wyborcami Korwina w większości przypadków jest całkowicie inaczej), ale oni wykazują jakąś błyskotliwość w dyskusji. Im dalej w lewo tym głupiej. Naziole, a w szczególności wojownicy PiSowcy to kompletni idioci którzy potrafią skompromitować się już po pierwszej odpowiedzi

  PiSowcy to są wariaci. Zwolennicy tej partii to totalni obłąkańcy pokroju Stefcia W – który chciał żeby Kaczor był dyktatorem. Jest wiele dyskusji na tym portalu w których to udowodniłem. Ci ludzie ciągle kompromitują się jakimiś insynuacjami, urojeniami i debilnymi pozbawionymi jakiejkolwiek logiki stwierdzeniami. Na żadnym innym portalu nie byłbym w stanỉe tego udowodnić, ten portal jest do tego idealny.

  Większych fanatyków niż PiSdy to nie ma. Mają ostro najebane pod kopułą, np. na wiecu wykrzykują hasło: „Jarosław! Polskę Zbaw!” – Jakim trzeba być kսrwa zjebanym żeby wykrzykiwać takie hasła..? – To jakieś totalne spierdolenie. Dla tej tępej masy jest kompletnie obojętne jakie zmiany wprowadzi Jarozbaw, oni i tak za nim pójdą, bo to bezideowe śmiecie ludzkie bez kręgosłupa. Wyborcy PO też nie lepsi – klękają przed Tuskiem gdy ten przyjeżdża do Polski. Większość jest głupia, nie da się tego zmienić i popiera takie partie, a jakie partie tacy wyborcy. W przeciwieństwie do reszty partii to u Korwina jest tak, że ludziom podobają się pewne zasady i dlatego go popierają.

  A tutaj kolejny dowód:

  youtu.be/fP42RMoaPac

  Typowe zachowanie wyznawców karakana.

  Przede wszystkim ludzie (nie tylko młodzi) trwają przy idei a nie przy Korwinie. Korwin robi tą dobrą robotę, że poprzez swój udział w polityce przemyca treści ekonomiczne – jeżeli kogoś to zainteresuje, wtedy zaczyna czytać Misesa i Rothbarda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here