Lewaki ją jeszcze bardziej znienawidzą. Godek na konferencji Konfederacji przypomina twarde dane: To homoseksualiści są sprawcami ponad połowy gwałtów pedofilskich [VIDEO]

Tomasz Grabarczyk, Kaja Godek i Krzysztof Kasprzak w Sejmie/fot. Twitter Korwin Braun Liroy Narodowcy
Tomasz Grabarczyk, Kaja Godek i Krzysztof Kasprzak w Sejmie/fot. Twitter Korwin Braun Liroy Narodowcy

Lewactwo wpada w furię. Kaja Godek podczas konferencji Konfederacji w Sejmie przypomniała, że to homoseksualiści są głównymi sprawcami pedofilii. Przytacza przy tym twarde dane.

Kaja Godek przypomniała, że „pedofilia powiązana jest z innymi odstępstwami od normy heteroseksualnej”.

Zarówno nagłośnione w mediach przypadki gwałtów na dzieciach jak i badania przeprowadzone na więźniach skazanych za pedofilię wskazują, że wstępem do pedofilii jest praktykowany homoseksualizm – powiedziała Kaja Godek.

Jest to na tyle niepoprawne politycznie, że ile razy podnosimy, że trzeba ograniczyć wpływ środowisk homoseksualnych na przestrzeń publiczną, tylekroć spotykamy się z ogromną krytyką i przekonaniem, że nie wolno źle mówić o środowisku homoseksualnym – podkreśliła szefowa fundacji Życie i Rodzina.

Po jednej stronie mamy interes ofiar i ich dobro, po drugiej zaś środowisko, które skupia wielu sprawców molestowania i gwałtów na dzieciach. Do nas należy wybór, czy ujmiemy się za ofiarami czy za sprawcami – stwierdziła liderka Konfederacji.

Na całym świecie prominentni działacze ruchów LGBT byli zamieszani w afery pedofilskie – przypomniała.

Zwróciła też uwagę na fakt, że 30-60 proc. przypadków pedofilii ma charakter homoseksualny. – Jeżeli homoseksualiści stanowią 1-2 proc. społeczeństwa, a odpowiadają za 30-60 proc. przypadków pedofilii, to przyznacie państwo, że jest to bardzo duża nadreprezentacja – oceniła Kaja Godek z fundacji Życie i Rodzina i zapewniła, że „zawsze będzie ujmowała się za ofiarami pedofilii” i przypomniała o Karcie Polskiej Rodziny zaprezentowanej już wcześniej przez Konfederację.

Źródła: facebook.com/nczas.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here