Są emocje! Chłopak ze Śląska wspina na się hotel Marriott w Warszawie. Niesamowity film vlogera BNT [VIDEO]

BNT pieronie! Gdzie żeś tam wlozł! ;) Foto: yt/BNT
BNT pieronie! Gdzie żeś tam wlozł! ;) Foto: yt/BNT
Reklama / Advertisement

W niedzielę 2 czerwca znany vloger BNT, 31-latek ze Śląska, wspiął się na hotel Marriott w Warszawie. Teraz wrzucił na swój youtubowy kanał niesamowity film z całego wydarzenia. Można przeżywać emocje wspinaczkowe razem z nim.

W niedzielę wieczorem pochodzący ze Śląska 31-latek Marcin Banot wspiął się na dach hotelu Marriott. Mężczyzna wszedł bez zabezpieczeń po elewacji budynku.

Śmiałka zauważyli przechodnie, którzy poinformowali służby. Na miejscu szybko pojawiły się straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe. Chodnik wokół budynku został ogrodzony policyjną taśmą.

Gdy mężczyzna dotarł na dach budynku, został wylegitymowany przez policję. Wystawiono mu wezwanie do stawienia się w komendzie w poniedziałek. Stawił się w niej przed południem. Policja poinformowała, że usłyszał zarzut z art. 51 par. 2 kodeksu wykroczeń (dot. wykroczeń przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu).

BNT to znany youtuber, pochodzący ze Świętochłowic. 31-latek wspinał się już m.in. na komin Wistomu w Tomaszowie Mazowieckim, czy wieżowiec KTW w Katowicach, mosty w Londynie i najwyższy nieczynny maszt w Niemczech o wysokości 350 metrów.

BNT zajmuje się filmowaniem i montażem video, kręcił między innymi hiphopowe teledyski. Wspinaczka to jego największa życiowa pasja.

Po wejściu na dach hotelu powiedział tylko: „Udało się! Ale żech był posrany ze strachu!”

Hotel Marriott w Warszawie ma 170 metrów wysokości i 42 kondygnacje. Poniżej filmik, który nagrał BNT wraz z ekipą. Są emocje!

Źródło: PAP/youtube

Reklama / Advertisement