Zamiast się ekscytować „mniejszościami”, popatrzmy na XIV Marsz dla Życia i Rodziny w Warszawie

To trzeci marsz prorodzinny w stolicy, ale ilość publikacji poświęcona takim wydarzeniom jest jak zwykle minimalna, w odróżnieniu od „parad” dewiantów.

Marsz odbywa się pod hasłem „Nie pozwól na demoralizującą seksedukację w warszawskich szkołach”. Wyruszył sprzed Pomnika Kopernika na Krakowskim Przedmieściem i przechodzi pod Ratusz m.st. Warszawy na pl. Bankowym. Jego organizatorem jest Centrum Życia i Rodziny.

Rzecz jasna nie ma tu prezydenta Rafała Trzaskowskiego, który znacznie lepiej czuje się na „paradach”. Tym bardziej, żę niedzielny Marsz poprzedziła prawdziwa Msza św. odprawiona w warszawskiej bazylice Świętego Krzyża, a nie happener „biskup” Niemiec.

W tym roku Marsze dla Życia i Rodziny odbywają się w 130 miastach Polski i poświęcone są problemowi edukacji seksualnej, zagrażającej prawidłowemu rozwojowi dzieci i młodzieży oraz podważającej pierwszeństwo wychowawcze rodziców.

13 KOMENTARZE

  1. Jakimi mniejszościami, wy ch..e prdlne ! Są nas setki tysięcy i też chcemy zakładać rodziny ! Gdyby Konfederacja przedstawiła dla nas jakieś propozycje to mogliby mieć 20 procent !

  2. Rodziny moga byc jedynie heteroseksualne . A co do ilości przemocy I pedofilii w „rodzinach” homoseksualnych, wiesz może ile jest cukru w cukrze ?

      • Brednie albo cyniczne klamstwa homo-trolla.Wg. badań Uniwersytetów Jackson i Teksańskiego USA w 60% badanych lezbo – tzw. par dochodzi do stalej !!! przemocy,molestowania a nawet homo-gwałtów[u pederastow -40%].Co gorsza te patologie dotykają zawlaszczane przez te środowiska dzieci[dziwna moda wśród dewiantów].Dane te sa zbliżone do statystyk polskiej policji z 2012r. ujawnionych przez portal Fronda.Podobne patologie występują niestety u 0.5% normalnych ,hetero rodzin.Więc homo-trollu zamilcz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here