Posuną się do każdej podłości, by promować LGBT. CNN wykorzystuje osoby z syndromem Downa do narzucania chorej ideologii [VIDEO]

Dewianci wykorzystują osoby z syndromem Downa do promowania LGBT Źródło: Facebook/Drag Syndrome
Dewianci wykorzystują osoby z syndromem Downa do promowania LGBT Źródło: Facebook/Drag Syndrome

CNN zrealizowała reportaż o osobach z syndromem Downa, by promować LGBTNSDAP. Pokazuje je jako szczęśliwych dewiantów i przebierańców. W marcu podobny reportaż nakręciła brytyjska BBC

Lewackie media nie mają żadnych moralnych oporów w eksploatowaniu i instrumentalnym traktowaniu ludzi. Z jednej strony namawiają do aborcji, gdy w trakcie badań prenatalnych okaże się, że dziecko może mieć syndrom Downa. Z drugiej strony wykorzystają takie osoby do promowania LGBTHIV.

Amerykańska stacja CNN zrealizowała reportaż pokazujący jak to tacy ludzie stają się szczęśliwi jak ich pomalować, poprzebierać jak clownów, wmówić jak to fajnie, że można kochać się dziwaczniej.

Takich ludzi, których samoświadomość jest ograniczona eksploatuje brytyjska trupa Drag Syndrom organizując występy osób z Downem jako przebierańców i dewiantów.

Sądzę, że jesteś najgorszą suką jaką kiedykolwiek widziałem – komplementuje w reportażu chłopca z Downem Daniel Vais szef trupy zboczeńców Drag Syndrom.

Jeden z chorych nastolatków wciela się w postać Madam X, która jest superszpiegiem. Ubrany w lateksowy, czarny kombinezon chłopiec wygina się na scenie ku uciesze publiczności dewiantów.

Występujący chłopcy i dziewczęta oczywiście cieszą się, gdy zdaje im się, że są gwiazdami. Dewiant Vais mówi, że ludzie, którzy krytykują ich nie chcą by osoby z syndromem Downa tworzyły też współczesną kulturę. Uważa, że eksploatowanie osób, które mają ograniczoną świadomość ubogaca społeczeństwo.

Wcześniej reportaż wychwalający eksploatowanie osób z Downem zrobiła brytyjska BBC.

Meet the drag queens and kings of Drag Syndrome

“I think people with Down syndrome have an extra chromosome that brings them extra talent,” says Daniel Vais, the creative director of London’s Drag Syndrome, which he says is the only drag troupe for drag kings and queens with Down syndrome.

Opublikowany przez CNN Piątek, 31 maja 2019