Wałęsa znów szokuje! Zwykła koszulka z napisem „KONSTYTUCJA” już mu nie wystarcza. Były prezydent wszedł na kolejny poziom… [FOTO]

Lech Wałęsa. Foto: PAP/DPA
Lech Wałęsa. Foto: PAP/DPA

Lech Wałęsa spotkał się w swoim biurze z ekipą niemieckiej państwowej telewizji ZDF. Uwagę po raz kolejny przykuł jego strój. Wyjątkowo nie była to „tradycyjna” koszulka OTUA.

Na zdjęciach zamieszczonych w sieci przez byłego prezydenta widać, że ma on na sobie pewną wariację na temat koszulki z napisem KONSTYTUCJA. Tym razem widnieje na niej napis po włosku – „COSTITUZIONE”.

„Poliglota ! Na spotkanie z ekipą niemieckiej państwowej telewizji @ZDF noblista nałożył koszulkę z napisem po włosku. Mówi językami, to ma prawo się gubić” – kpili internauci.

„Oriana Fallaci mówiła o nim że jest prymitywny” – komentowali.

Źródło: Facebook/Twitter

25 KOMENTARZE

   • Ale co? Przecież to, że był agentem „Bolek” to jest fakt i żadne zaklinanie tego nie zmieni. Rozumiem, że nie zgadzasz się, że jest tępy bo że jest otyły to również widać gołym okiem? Masz do tego prawo. W końcu konstytucja działa i jest demokracja.

  • „zmiana systemu politycznego polski to zbrodnicze przejecie pastwa polskiego, a wszystkie ekipy rządowe to kappo na polskim narodzie”.

 1. zmiana systemu politycznego polski to zbrodnicze przejecie pastwa polskiego, a wszystkie ekipy rządowe to kappo na polskim narodzie.

 2. na styropianie gnilim,belty walilim,o Japoni snilim,dolary od CIA liczylim,o władzy marzylim,21 postulatami motłoch do wyjścia na ulice podpuscilim,a sami po kościołach i plebaniach się chronilim,gdy holota krzyczała a zamiast lisci wisieć będą komuniści,my wodke w magdalence z Kiszczakiem pilim. kiedy nareszcie władzy się dorwalim,z komuchami się dogadalim,po plecach poklepalim,i tosmy ustalilim,razem,reka w reke majatek narodowy,zabralim,niepotrzebne sprzedalim,bezuzyteczne przepilim, michnikowi gazete podarowalim,a motłoch ojszczalim!
  ZDROWIE WASZE W GARDZIOLA NASZE

 3. Ten tłuścioch robi z siebie pośmiewisko i wyraźnie mu to nie przeszkadza. Pewnie wierzy że jest mędrcem Europy. To zupełny idiota.

 4. Co do Wałęsy, to już dawno powinien odejść na śmietnik historii. Natomiast ciekawi mnie dlaczego blokujecie możliwość wypowiadania się pod pewnymi artykułami, np :. o Jackowskim.

 5. Te mysli o kosmitach po czesci ma od dr
  Kwasniewskiego sp. I udaje madrego. Nie znam wloskiego ale czy ten napis na koszulce nie brakuje mu jednej litery? Czy mowi sie. Costytuzio… Czy… Constytu…chodzi o litere.N. Po francusku i po angielsku pisze sie…Constitution a nie…Costitution. Trzeba sprawdzic. Beda przed nami tragiczne czasy pogodowe.Czas wybaczac wszystkim. Uwierzcie mi.

 6. Jak wierny pies – Kiszczak już nie żyje, Magdalenka u władzy, a ten uparcie trwa przy Kiszczakowej historyjce „zniesienia komunizmu”. I najwyraźniej w to wierzy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here