„Big Brother” TVN. Polała się krew! W domu Wielkiego Brata potrzebna była interwencja

Radek z programu
Radek z programu "Big Brother" TVN. / Foto: Instagram

W domu Wielkiego Brata doszło do niecodziennej sytuacji. Otóż podczas wspólnego przygotowywania posiłku Radek doznał poważnego urazu. Konieczna okazała się nawet interwencja chirurgiczna.

Uczestnik przeciął sobie palec nożem. Rana ta okazała się bardzo głęboka, jak stwierdził Radek, „dobrze, że sobie palca nie odciąłem”.

Po tym incydencie w kuchni było mnóstwo krwi. Przebywający w pokoju wymian ratownik medyczny nie był w stanie poradzić sobie z tą sytuacją, konieczne stało się więc wezwanie lekarza.

Na medyka trzeba było jednak poczekać aż dwie godziny. Sytuacja ta bardzo zdenerwowała pozostałych mieszkańców domu Wielkiego Brata.

– Ja nie wiem, ile można czekać. To jest niemożliwe – mówił blady Radek.

Koniec końców obyło się bez wizyty w szpitalu. Chirurg zszył ranę w secret roomie.

To nie pierwszy raz kiedy Radek ma wypadek. Poprzednio 8 czerwca poślizgnął się na śliskim tarasie i uszkodził sobie kolano. Zdarzenie to wyglądało naprawdę groźnie.

Źródło: interia.pl

1 KOMENTARZ

  1. Ja prdl , wolnosc24….. Co ma ten program wspólnego z tematyka wolnościową? Może Sommer chce nowego pudelka stworzyć? Jackowskiego Wam mało, żeby zniechęcić potencjalnych i obecnych czytelników? Jak ktoś chce takie pierdoły czytać to sobie na pudelka wejdzie lub inny fakt. Zapełniacie nic nie wartymi tekstami portal a na zmianę treści na stronie (poważną) trzeba 2-3 dni czekać. Już widzę jakie informacje będą na wolnenewsy.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here