Duda demaskuj „ruskiego agenta”! Trump zapowiedział, że spotka się z Putinem

Prezydenci Rosji i USA, Władimir Putin i Donald Trump. fot. PAP/EPA autor: Michael Klementiew
Prezydenci Rosji i USA, Władimir Putin i Donald Trump. fot. PAP/EPA autor: Michael Klementiew

Prezydent USA Donald Trump powiedział w środę w Waszyngtonie, że spotka się z prezydentem Rosji Władimirem Putinem w kuluarach szczytu G20, który odbędzie się w Osace w Japonii pod koniec czerwca.

„Spotkam się z Putinem na G20” – oświadczył Trump na początku spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą.

Chwilę później rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow, oświadczył, że Moskwa nie otrzymywała od Waszyngtonu żadnego potwierdzenia w sprawie gotowości do spotkania prezydenta USA z Władimirem Putinem na szczycie G20.

„W tej kwestii nic się nie zmieniło: amerykańska strona w żaden sposób nie inicjowała przeprowadzenia oddzielnego spotkania” – dodał Pieskow.

Trump już wcześniej mówił o zamiarze spotkania z Putinem w kuluarach szczytu G20 w Osace. Władze Rosji informowały potem, że nie otrzymały od strony amerykańskiej żadnej formalnej propozycji.

W maju Putin powiedział, że Rosja jest gotowa do dalszych kontaktów z USA i „otwarta na rozmowy w jakimkolwiek miejscu”; najbliższa okazja do spotkania z prezydentem Trumpem nadarzy się w podczas szczytu G20.

Szczyt G20 w Osace zaplanowany jest na 28-29 czerwca. (PAP)

13 KOMENTARZE

 1. Dzieciaki z redakcji błysnęły intelektem i dowcipem:).

  Jest pewna różnica między spotykaniem się ze sobą przez oficjalne głowy państw, a wspieraniem polityki danego kraju i jego agentów. Pan Trump spotykający się np. z Kim Dzong Unem nie jest koreańskim agentem, ani Kim Dzong Un amerykańskim. Ale już pan Grzegorz spacerujący z agentem rosyjskim wydalonym z Polski albo inni konfederaci chwalący i wspierający politykę Putina… hmmm…

   • Takie rozkosze to tylko dla ciebie, piz.do non stop na tym portalu siedząca i robiąca z siebie pedała i idiotę.

  • Tomasz masz rację. Zazdrość ich zjada. Za zdrade Polski u putina dostali kilka groszy a nasz Prezydent Andrzej Duda ile zyskuje dla naszej ojczyzny. Brawo!!!!!!!!! PIS to mi się podoba. Wspaniały rozwój kraju. A ruska agentura z JKM niech jadą na Białoruś jak im się tam podoba. Tfuu

   • już za to płacicie za swoje slepe poparcie agenturze izraelskiej, a będziecie płacic jeszcze więcej. Tak jak prostytutka ktora dymaja za darmo a ona ciągle zadowolona mowi że kocha swojego alfonsa i zrobi dla niego wszystko, gosc tylko zaciera lapska i liczy kase. Jedyny minus to że prawi porzadni ludzie tez placą za wasze przyjemności bydlaki!!

 2. jest taka cenzura że jak się wpisze rusk… agent…. to nie publikuje . beznadziejny portal. zdraj…. JKM ty oszuście. ale zazdrościcie naszemu Preydentowi Andrzejowy ze tyle jest taki dobry.

 3. No proszę! Wszyscy światowi i liczący się prezydenci państw spotykają się z Putinem, a ich kraje robią interesy z Rosją i to dobre interesy tylko nie Polska po sąsiedzku. Dla nas jest „opłacalne” kupowanie gazu rosyjskiego poprzez amerykańskiego pośrednika!? Ciekawe kto tłukom tak natłukł głupot, że tylko u nas szaleją rusofoby ze swoimi wizjami od 30 lat, jak to Rosja już lada moment, już za chwileczkę nas napadnie i przez 30 lat nie zdążyli, czy im się nie chciało? A kto najbardziej na tym zamieszaniu z sąsiednim mocarstwem najbardziej traci? No kto!? Myśleć gamonie! Myśleć!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here