Jacek Rozenek przez udar traci fortunę! Popularny aktor i „głos Wiedźmina” walczy o powrót do zdrowia

Jacek Rozenek. Foto: PAP
Jacek Rozenek. Foto: PAP
Reklama / Advertisement

Popularny serialowy aktor i głos Wiedźmina Geralta w jednej z najlepszych gier RPG w historii – Jacek Rozenek – wciąż po udarze walczy o powrót do pełni zdrowia. Aktor chce jak najszybciej wrócić do pracy, bo po prostu nie zarabia. 

„Ma zakontraktowane mnóstwo szkoleń dla firm, na których nieźle zarabia” – mówi „Super Expressowi” przyjaciel aktora. „Na razie wszystko przepada” – dodaje.

Przypomnijmy, że Jacek Rozenek, w połowie maja doznał poważnego udaru. Jechał samochodem i źle się poczuł. Na szczęście aktor dał radę sam wezwać karetkę.

Okazało się, że aktor ma problemy z mówieniem i poruszaniem się. Musi być rehabilitowany. Jak twierdzą ludzie z jego otoczenia aktor robi wszystko, by jak najszybciej wyzdrowieć.

„Jacek jest zdeterminowany, by wrócić do pracy jak najszybciej. To typ prawdziwego męskiego twardziela. Nie odpuści. I ma już plan, jak swoją chorobę przekuć na wartość.”

„Chce pokazywać w swoich szkoleniach, że nawet z trudnej sytuacji można wyjść i poradzić sobie” – zdradza w rozmowie z „Super Expressem” znajomy aktora.

Otóż okazuje się, że aktor, poprzez swoje problemy ze zdrowiem traci duże pieniądze. Rozenek za jedno szkolenie bierze 20 tys. zł. a teraz musi walczyć o powrót do pełni zdrowia.

Źródło: Super Express

Reklama / Advertisement