Lewandowski kupił kolejne drogie mieszkanie w stolicy! Wydał prawdziwą fortunę i będzie mieszkał jak prezydent

Robert Lewandowski cieszący się po zdobyciu gola Fot. PAP Autor: Piotr Nowak
Reklama / Advertisement

Robert Lewandowski to Warszawiak z krwi i kości. Urodził się w Warszawie, w Warszawie też zaczynał grać w piłkę nożną. Nic więc dziwnego w tym, że jak kupuje mieszkania to również w Warszawie.

Największa gwiazda naszej rodzimej piłki nożnej, Robert Lewandowski po raz kolejny już kupił drogie mieszkanie w Warszawie. Pierwszą nabytą przez niego nieruchomością był apartament na Złotej 44 – na szczycie jednego z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich drapaczy chmur.

Tym razem przy zakupie „Lewy” kierował się zupełnie innymi kryteriami. Mieszkanie, które kupił tym razem wciąż jest w środku miasta, ale też z dala od typowego miejskiego zgiełku. Z okna będzie miał teraz widok na największy z warszawskich parków, na „Łazienki Królewskie”. W nowym mieszkaniu będzie się mógł poczuć niczym prezydent Andrzej Duda w Belwederze.

Przed ostatnim meczem w nowym lokum Lewandowski zebrali się wszyscy ich najbliżsi: pojawiła się oczywiście Ania z Klarą (oraz jej koleżanką Olą), które przyjechały luksusowym, białym mercedesem; przyjechała mama Lewandowskiej, Maria ,białym audi; pojawił się również Wojciech Szczęsny, który nie mógł zagrać w meczu z powodu kontuzji.

Mieszkanie ma ponad 100 metrów kwadratowych i prywatne SPA, więc na pewno można w nim wypocząć po wymagającym sezonie. Nowe lokum kosztowało Roberta Lewandowskiego aż 5 milionów złotych.

Źródło: Super Express

Reklama / Advertisement