Meghan Markle w całkiem nowej roli! Zostanie redaktor naczelną Vogue’a

Meghan Markle/Fot. Instagram
Meghan Markle/Fot. Instagram
Reklama / Advertisement

Meghan Markle, zanim została księżną Sussex była nie tylko aktorką i hostessą programów rozrywkowych, lecz także autorką lifestylowego bloga. Po ślubie z Harrym była zmuszona porzucić swoje hobby, teraz jednak wraca do gry w nieco innej roli.

Meghan, jako księżna Sussex, znana jest z noszenia ekskluzywnych kreacji od najdroższych projektantów. Brytyjczykom jednak nie podoba się, że Amerykanka wybiera ubrania kreatorów mody z USA czy Francji, pomijając nazwiska ze Zjednoczonego Królestwa.

Była aktorka rozwija swoją modową karierę. Według „Us Weekly”, Meghan ma zostać gościnną redaktor naczelną wrześniowego numeru brytyjskiego Vogue’a. „The September Issue” to jedna z najbardziej znaczących publikacji w świecie mody.

Meghan nie tylko zadba o cały numer, lecz także weźmie udział w sesji zdjęciowej. Ponadto, znana z feministycznych poglądów Amerykanka, ma napisać artykuł – najprawdopodobniej na temat równouprawnienia i edukacji kobiet. Do współpracy przy wrześniowym numerze Vogue’a żona Harry’ego zaprosiła także m.in. swoją przyjaciółkę Serenę Williams.

Mówi się, że sesja zdjęciowa odbędzie się we Frogmore Cottage. Według „The Sun”, Meghan nie chce jednak pojawić się na okładce. Wiadomo też, że w projekt nie zostaną zaangażowani Archie i Harry.

Źródła: Us Weekly/The Sun

Reklama / Advertisement