Modelka zamieściła pogardliwy wpis o dzieciach płaczących w samolotach. „Wolałabym siedzieć obok zwierzęcia”. Szybko tego pożałowała

Angela Panari ma problem z dziećmi na pokładzie samolotu?. Foto: Instagram
Angela Panari ma problem z dziećmi na pokładzie samolotu?. Foto: Instagram

W dzisiejszych czasach będąc celebrytką trzeba uważać co się pisze. 24-letnia Indonezyjska modelka stwierdziła na Instagamie, że wkurzają ją płaczące dzieci w samolotach. „Wolałabym siedzieć obok zwierzęcia” – napisała.

Jak podaje „Daily Mail modelkę Angela Gilshe jest bardzo popularną celebrytką i modelką w Indonezji. Na Instagramie obserwuje ponad 1,9 mln użytkowników.

Tym razem o 24-latce stało się głośno za sprawą podpisu pod jednym ze zdjęć. Po jednej z podróży modelka postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na temat dziećmi lecącymi samolotami. I to był jej błąd.

„Wolałabym siedzieć koło zwierzęcia niż płaczącego dziecka w samolocie” – napisała dodając, że to właśnie zwierzęta powinny podróżować samolotami a nie dzieci.

Po tych słowach spadła na nią ogromna fala krytyki. Internauci mocno ją zaatakowali. Delikatnie mówiąc pisali, że mocno uderzyła jej woda sodowa do głowy i, że brak jej empatii. Zauważyli, że sama może kiedyś zostać mamą i wówczas przekona się na własnej skórze, jak ciężkie bywają podróże z maluchami.

Angela Panari po zaledwie kilku minutach usunęła podpis pod zdjęciem. Przeprosiła także wszystkich tych, którzy poczuli się urażeni jej wpisem.

„Byłam sfrustrowana i bardzo zmęczona. Kierowały mną emocje, ponieważ przez cały lot do domu siedziało za mną dziecko, które płakało i krzyczało przez kilka godzin” – wyjaśniła modelka.

Źródło: Daily Mail

14 KOMENTARZE

 1. W pełni rozumiem i popieram. Sam mam trójke szatanów oraz…. cichego psa. Jak szarancza zaczyna rezonowac w zamknietym pomieszczeniu to milosc rodzicielska zaczyna toczyc dwunasto-rundowy bój w wadze super ciezkiej.

 2. Małe bahory drące swoje głupie ryje w samolotach to najgorsze co moze sie zdarzyć. Oczuwiście że wolałbym siedziec koło zwierzęci

  • Ty za to byłeś od razu stary i bezzębny. Też wolałbym koło Ciebie nie siedzieć. Nie lubię siedzieć koło psychopatów i nieprzystosowanych społecznie ludzi. Nie martw się jednak, Twoje geny się nie rozniosą.

   • Rychu to że twoja matka była taką nieudaczniczniczką że nie potrafiła nad swoimi bękartami zapanować to nie znaczy że sie nie da.
    Małe gnoje wydzierające mordy powinny miec swoje ryje zatykane brudną skarpeta. A jak wciaz sie beda drzec to powinny byc wyrzucane z samolotow. Moze jak jeden z drugim glupie gnoje zdechna to sie matka szmata nauczy nad nimi panowac.
    Bahor dracy pysk to jest dls mnie mniej warty od karalucha.

 3. Jak nisko ludzie intelektualnie upadli, że miliony obserwują profil baby tylko z powodu ladnego tyłka, prtmitywy górą, takie czasy.

 4. To głupota i nieodpowiedzialność zabierać małe dzieci w podróż samolotem, na co dowodem jest ich płacz. Beznadziejni rodzice w różny sposób tłumaczą sobie i innym swoje okrucieństwo, ale jest to okrucieństwo względem własnych dzieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here