Odszyfrowano kod Leonarda Da Vinci! Wiadomo kiedy nastąpi koniec świata

Ostatnia wieczerza. Foto: Pixabay.com
Ostatnia wieczerza. Foto: Pixabay.com

Leonardo Da Vinci to genialny artysta epoki renesansu. Tworzył on nie tylko wspaniałe dzieła sztuki, ale również wybiegał w przyszłość swoimi ideami. Czy przewidział on również koniec świata?

Watykańska badaczka Sabrina Sforza Galitzia twierdzi, że z obrazu „Ostatnia wieczerza” można wyczytać wiele informacji dotyczących końca świata. Chodzi tutaj o tajemne symbole, które można odnaleźć na płótnie.

Zdaniem badaczki, najistotniejsza jest kwestia tzw. lunety, czyli elementu sklepienia kolebkowego, który znajduje się nad oknem pośrodku malowidła.

Według Galitzii, znajduje się tam matematyczno-astrologiczna zagadka, którą – jak przyznała – rozszyfrowała. Otóż zdaniem badaczki, koniec świata nastąpi wskutek wielkiego potopu, który rozpocznie się 21 marca 4006 r., zaś zakończy się 1 listopada.

Z dokumentów wynika jednak, że sam Leonardo uważał dzień 1 listopada 4006 r. za „nowy początek ludzkości”.

Źródło: se.pl

7 KOMENTARZE

  1. Ja rozumiem, klikbajty woźniakowe, ale bez przesady. Takimi się pierdołami zajmujecie. Nie widzicie, że ludzie zaczynają stronić od tego, mizernego portalu? Prawica stawia na jakość! Nie ilość, bezrozumne centraki.

    • Szkoda zachodu, tyle razy w komentarzach zwracano uwagę. Pisałem nawet do WOLNOŚCI ale nic, oni chyba uważają, że to właśnie przyciąga ludzi: Jackowski, Zenek Martyniuk, Gessler, Big Brother i koniec świata 🙁

  2. Koniec świata nastąpi zaraz po dostaniu się Kompromitacji Korwin Liroy Braun Narodowcy do Sejmu. Czyli nigdy nie nastąpi. Możemy spać spokojnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here