W końcu papież Franciszek powiedział to wprost! „Urodziłaś się kobietą, to jesteś kobietą. Jeśli mężczyzną – to umrzesz jako mężczyzna”

Papież Franciszek/ PAPEPA : FABIO FRUSTACI
Papież Franciszek/ PAPEPA : FABIO FRUSTACI
Reklama / Advertisement

Długo to trwało, ale w końcu papież Franciszek powiedział to co już dawno powinno być powiedziane! Koniec z chorą lewacką prawnością polityczną. „Urodziłaś się kobietą, to jesteś kobietą. Jeśli mężczyzną – to umrzesz jako mężczyzna.” Watykan właśnie wydał w tej sprawie oficjalny dokument.

Lewactwo toczy pianę z ust i rzuca gromy na Watykan i papieża Franciszka. Wszystko przez nowy dokument, który powiedział jak jest! Mówi on wprost, że zmiana płci w kościele katolickim to herezja.

Watykański dokument „Mężczyzną i kobietą stworzył ich” zawiera 30 stron i stanowczo sprzeciwia się ideologii gender, w szczególności narzucaniu jej w szkołach i na uczelniach jako jedyny słuszny światopogląd o naukowym charakterze.

Przede wszystkim ten dokument odnosi się do transseksualistów i mówi na temat zmieniania płci na życzenie.

Według papieża, który już wcześniej kilkakrotnie odnosił się do tematu, akceptowanie elastycznych idei płci to zagrożenie dla tradycyjnych rodzin. Watykan nie ma wątpliwości, że to godzi w chrześcijańskie poglądy.

Źródło: Super Express

Reklama / Advertisement