Zaskakujące doniesienia na temat wizyty prezydenta w USA. Dudowie nie polecieli sami

Prezydent Andrzej Duda i jego żona Agata Duda. Foto: PAP
Prezydent Andrzej Duda i jego żona Agata Duda. Foto: PAP

Okazuje się, że para prezydencka nie wybrała się do Waszyngtonu sama. Z doniesień „Faktu” wynika, że w podróży do USA towarzyszy im córka, Kinga Duda. Prezydentówna weźmie udział w uroczystym przyjęciu zorganizowanym na cześć polskiej pary prezydenckiej przez Melanię i Donalda Trumpów.

Pałac Prezydencki trzymał w tajemnicy udział Kingi Dudy w podróży pary prezydenckiej do Waszyngtonu. Jak ustalił „Fakt”, córka prezydenta wraz z rodzicami będzie jechała do Białego Domu limuzyną VIP. Później cała trójka zostanie oficjalnie przywitana przez prezydenta USA i jego żonę.

Zgodnie z planem wizyty, Kinga Duda będzie również pozowała do oficjalnych zdjęć. Będzie również uczestniczyć w oficjalnym przyjęciu.

CNN poinformowała, że polski prezydent będzie przyjęty z honorami – zaplanowano pokazowy przelot dwóch samolotów myśliwskich F-35 nad Białym Domem. Zdaniem dziennikarzy, jest to „niezmiernie rzadkie”.

Źródło: fakt.pl

3 KOMENTARZE

  1. ” … polski prezydent będzie przyjęty z honorami – zaplanowano pokazowy przelot dwóch samolotów myśliwskich F-35 nad Białym Domem. Zdaniem dziennikarzy, jest to „niezmiernie rzadkie”.” Muchy łapie się na miód, nie na ocet.

  2. Jak niewiele trzeba aby do-urobić wasala do końca. Teraz już chyba nawet amunicję do karabinów będziemy zamawiać w USA. A co tam – niech już w końcu padnie ostatni polski zakład zbrojeniowy – wyjątkowy sojusz tego wymaga. Robotnik amerykański od Kalifornii po Florydę już zaciera ręce. Pracy nie zabraknie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here