Zgotowała mężowi piekło na ziemi. „Biła, gryzła, dusiła, wbiła mu nóż w udo”. Wyrok dla 32-latki z Warszawy

Płaczący mężczyzna fot. pixabay.com
Płaczący mężczyzna fot. pixabay.com

To zdecydowanie nie było małżeństwo jak z bajki, o czym dobitnie przekonał się mąż. Sąd Okręgowy w Warszawie utrzymał w mocy wyrok sądu rejonowego w sprawie psychicznego i fizycznego znęcania się ze strony jego jego żony. Kobieta biła go metalową rurką od odkurzacza, dusiła, gryzła, wbiła mu nóż w udo.

Choć sprawa wśród wielu odbiorców może wywołać uśmiech na twarzy, to jednak okazuje się poważna. Do przemocy domowej dochodziło przez około półtora roku. 32-latka znęcała się nad mężem, a podczas jednej z awantur utrudniała mu wyjście z mieszkania i groziła pozbawieniem życia. Po tym incydencie mężczyzna złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i w 2015 roku jego żona usłyszała zarzuty. Jak informowała policja, kobieta spędziła trzy miesiące w areszcie.

W toku postępowania ustalono, że 32-latka ubliżała mężowi, popychała go, kopała, dusiła i gryzła. Biła go, również metalową rurką od odkurzacza po głowie, a nawet pchnęła go nożem w lewe udo.

Agresywne zachowania kobiet są ciągle trudne w odbiorze społecznym. Z reguły mówi się o przemocy wobec kobiet, natomiast przemilcza się sytuacje mężczyzn, będących ofiarami przemocy domowej, a to ważny społeczny problem – mówił bity mężczyzna, komentując wyrok sądu.

Sędzia zdecydował, że kobieta powinna otrzymać karę 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na cztery lata. Jednocześnie oddał oskarżoną pod dozór kuratora.

Źródło: PAP / Wolność24.pl

6 KOMENTARZE

  1. Właśnie takie wyroki mnie zniechęcają do zakładania rodziny.
    Powiem krótki że kobiety za sprawą takich wyroków będą mieć przejebane.

  2. Tak wyglądają współczesne ,,małżeństwa” Kobieta manipuluje facetem, pomawia go, poniża, dręczy go latami psychicznie a gościu nie ma gdzie pójść bo już wszystko oddał swojej myszce, która ślubowała mu wierność i oddanie do grobowej deski. Ciągle natomiast wmawia nam się, że głównym tyranem w związku małżeńskim jest mąż lejący żonę do nieprzytomności. Tak funkcjonuje wiele małżeństw, lecz sprawa jest nie nagłaśniana, co do wyroku to brak mi słów, taki wyrok za próbę usiłowania zabójstwa bronią białą? Teraz zastanówcie jaki byłby wyrok gdyby odwrócono rolę. Możecie się łatwo domyślić

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here