Poznaj zachcianki Zenka Martyniuka! Sprawdź jakie warunki ma król disco-polo przed koncertem

Zenek Martyniuk. / foto: Facebook
Zenek Martyniuk. / foto: Facebook

Zenek Martyniuk jest absolutnie jedną z największych gwiazd muzyki disco polo. Zwykle tak popularni artyści mają rozmaite zachcianki, które muszą zostać spełnione zanim zagrają koncert. A jak jest w przypadku Martyniuka?

Gdyby chcieć określić twórczość Zenka Martyniuka w jednym zdaniu, brzmiałoby ono zapewne tak: nikt go nie słucha, jednak każdy zna jego piosenki. Ponadto trzeba dodać, że jest on niezwykle skromnym artystą.

Podczas gdy wiele gwiazd posiada rozmaite wymagania dotyczące chociażby wyposażenia garderoby czy alkoholi, Martyniuk pozostaje w tym względzie niezwykle skromny.

– Wystarczy, żeby w garderobie było lustro, a na stole niegazowana woda mineralna, herbata, sezonowe owoce i kanapki – wyznaje Zenek Martyniuk. Co więcej, deklaruje on, że sam może zapłacić za hotel.

Dla porównania warto przytoczyć wymagania innego gwiazdora disco polo, Marcina Millera, wokalisty zespołu Boys. Lista jest bardzo długa i obejmuje m.in. profesjonalną ochronę dla zespołu, noclegi dla pięciu osób: cztery oddzielne pokoje i jeden apartament, obowiązkowo z wanną, wieszaki na ubrania, garaż lub strzeżone miejsce na parkingu, odpowiednie wyposażenie garderoby: stoły, krzesła, gniazdka, ręczniki papierowe, sztućce.

Gdy zaś idzie o jedzenie, niezbędne są świeże owoce, kanapki, ciepłe posiłki, lód w kostkach, napoje energetyczne i alkohole określonych marek – whisky i czysta wódka, a ponadto napoje gazowane oraz izotoniki.

Źródło: plotek.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here