Sensacyjne doniesienia z „Big Brother” TVN. Na jaw wychodzą ciekawe fakty

Łukasz Darłak i Michał Witkowski. Foto: Instagram
Łukasz Darłak i Michał Witkowski. Foto: Instagram

Łukasz Darłak i Michał Witkowski spotykali się ze sobą w 2015 r. Wydawać by się mogło, że obaj panowie tworzyli „parę”. Prawdę o tej znajomości wyjawił Łukasz, kiedy to opuścił dom Wielkiego Brata.

Kiedy Darłak przebywał w domu Wielkiego Brata media nieraz rozpisywały się o jego romansie z Michałem Witkowskim. Rewelacje o uczuciu, które miało łączyć obydwu panów, bardzo mu się jednak nie podobały, stąd też – po opuszczeniu programu – postanowił on zabrać głos w tej sprawie.

Dodać jednak należy, iż sam Witkowski umieszczał na swoim profilu na Instagramie wpisy, które zawierały słodkie słówka pod adresem Łukasza.

– Moja relacja z Michałem to był happening artystyczny. Wszyscy dobrze wiedzą, że nie była to miłość, tylko przyjaźń. Nigdy nie byliśmy parą. Byłem po prostu jego ślicznotką. Michał jest bardzo fajnym i inteligentnym facetem – wyznał Darłak.

– Pomiędzy nami jest przyjaźń. Dzwonimy do siebie bardzo często. Jednak nasze drogi zawodowe rozeszły się – dodał uczestnik ostatniej edycji programu „Big Brother”.

Źródło: pomponik.pl

3 KOMENTARZE

  1. Dzięki tej informacji stałem się bogatszy duchowo, dociera do mnie przekaz Konfederacji i będę zwalczać socjalizm/etatyzm. No i całym sercem polecać będę ten portal każdemu kto ma dosyć pudelka. Kogo interesuje coś takiego?!?!?!??!?!?!?!

  2. Na 33 wiadomości (13-06-2019, g. 7.40) ze strony głównej/startowej 12 to totalne gówno dla gimbazy/patolstwa. Wartościowe dziennikarstwo?

    • Kiedyś Sommer powiedział że widzi co ludzie otwierają, a kliknięcia to reklamy czyli pieniądze. Artykuł o BB, czy tyłku jakiejś laski ma 10x więcej odsłon niż o długu publicznym i dlatego tak jest.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here