Uczestniczka „Big Brothera” szuka chłopaka. Gwiazda TVN zdradziła, co musi mieć jej partner. „Musi być bogaty”

Kasia Olek/Fot. Instagram
Kasia Olek/Fot. Instagram

asia Olek opuściła dom Wielkiego Brata po dwóch miesiącach, jednak dopiero po wyjściu z willi pokazała swoje prawdziwe oblicze. W rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak przyznała, że „chce być gwiazdą”. Teraz 23-letnia singielka zdradziła, jakich cech szuka u partnera.

Ostre poczucie humoru, takie jak ja, żeby rozumiał to, co mówię, kiedy sobie żartuję. To jest dla mnie ważne – mówiła.

Kasia wyznała również, że chciałaby żeby jej chłopak „był ciepły, dobry, po prostu żeby miał duże, dobre serce, żeby się pięknie do mnie uśmiechał, żebym ja się do niego pięknie uśmiechała, jak się budzimy rano”.

Szukam osoby, która będzie całym sobą dla mnie, ja dla niego i żebyśmy mogli się wspierać i unosić razem a nie ściągać w dół, bo czasami tak bywa w relacjach – dodała.

A status materialny jest dla ciebie ważny? Mogłabyś być z każdym? – dopytywał Damian Glinka.

Nie, musi być bogaty – odpowiedziała ironicznie Kasia Olek.

Źródło: pomponik.pl

4 KOMENTARZE

  1. Typowa gadka typowej dziwki. Na starosc I tak bedzie biedna I samotna. Tak wlasnie koncza tepe materialistki. Gardze takimi jak ona.

  2. Fiu! przynajmniej seniorita wie, czego chce. Powodzenia. @na pohybel: koles, ty masz cos z glowa. Musiała Ci ktoraś dać dobrze w kość. Nie boj sie kobiet. Bądż tylko ostrozny, bo to pszczoly maja w pyszczku miod a w d*pci żądło, z babami bywa odwrotnie. A senioricie wróżę forsiastego faceta.

  3. Na 33 wiadomości (13-06-2019, g. 7.40) ze strony głównej/startowej 12 to totalne gówno dla gimbazy/patolstwa. Wartościowe dziennikarstwo?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here