Wnuczka Leszka Millera wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Były premier zaskoczony

Monika oraz Leszek Miller. / foto: Instagram/PAP
Monika oraz Leszek Miller. / foto: Instagram/PAP

Monika Miller pojawi się w jesiennej edycji „Tańca z gwiazdami” – donosi „Super Express”. Z nieoficjalnych informacji wynika, że wnuczka Leszka Millera powalczy o miano najlepszej tancerki.

Monika Miller dostała propozycję uczestnictwa w tanecznym show i już na jesieni najpewniej ją zobaczymy na parkiecie – powiedział cytowany przez „Super Express” informator.

Jak donosi tabloid, wnuczka byłego premiera z niecierpliwością czeka na pierwsze występy na parkiecie i po cichu wyrabia taneczną formę.

Leszek Miller na pewno będzie dumny z wnuczki, Monika świetnie się porusza, na pewno będzie jedną z pretendentek do wygranej – dodało źródło „Super Expressu”.

Były premier jest jednak zaskoczony decyzją Moniki. – Nic mi na ten temat nie wiadomo – odparł krótko polityk na pytanie o udział wnuczki w tanecznym show.

Źródło: se.pl

10 KOMENTARZE

  1. Na 33 wiadomości (13-06-2019, g. 7.40) ze strony głównej/startowej 12 to totalne gówno dla gimbazy/patolstwa. Wartościowe dziennikarstwo?

  2. Ta „rodzinka” to jest najlepszy przykład jak patola przenosi się z pokolenia na pokolenie. Ale czemu wy tą patologię tu usilnie promujecie to nie pojmuję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here