Zakochani z „Big Brothera” mają pomysł na wspólny biznes. Wiadomo, co planują po programie TVN

Oleh i Magda z programu
Oleh i Magda z programu "Big Brother". / foto: Prt Sc TVN

Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew postanowili, że od razu po zakończeniu „Big Brothera” wezmą się do pracy nad wspólnym projektem. Chcą wkroczyć do bardzo dochodowej gałęzi show-biznesu.

Magda i Oleh niewątpliwie budzą największe emocje wśród widzów programu. Po wyjściu dziewczyny z domu Wielkiego Brata para planuje wykorzystać swoje „pięć minut” i stworzyć własny kanał na YouTube.

Najprawdopodobniej pierwsze materiały będą dotyczyły samego reality-show. Po czasie planują jednak coś bardziej innowacyjnego. Nie jest wykluczone, że udostępnią opcję podglądania ich na żywo przez cały dzień.

Oleh nie krył, że chciałby zostać w show-biznesie na stałe.

W domu Wielkiego Brata miałem sen, że mamy z Madzią wspólnego vloga. Na pewno spróbujemy stworzyć coś fajnego. Dodatkowo marzę o aktorstwie. Przed wejściem do programu nie byłem zadowolony ze swojego życia. Byłem właścicielem firmy budowlanej, jednak nie spełniało to moich oczekiwań. Poszukuję zmian. Pewne jest jedno: „Big Brother” to dobry start do nowego życia – wyznał.

Ponadto 20-latek zamierza przeprowadzić się do Warszawy, żeby zamieszkać wspólnie z 31-letnią Magdą. Już rozpoczął poszukiwania mieszkania. Chłopak chce swojej ukochanej zrobić niespodziankę i po zakończeniu „Big Brothera” zabrać ją do wspólnego „gniazdka”, żeby mogli spędzić czas bez kamer.

Źródło: inetria.pl

3 KOMENTARZE

  1. O! Podglądanie przez cały dzień. To jest ciekawe. Mogłabym podglądać Michalkiewicza na okrągło przez internet. Oczywiście uczciwie robiłabym stałe donacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here