Zaskakująca decyzja Meghan Markle! Chce kontynuować misję księżnej Diany

Księżna Diana oraz Księżna Meghan. / foto: YouTube
Księżna Diana oraz Księżna Meghan. / foto: YouTube

Książę Harry w okresie studiów był typem imprezowicza, jednak wszystko zmieniło się odkąd związał się z Meghan Markle. Teraz para planuje wspólnie kontynuować afrykańską misję księżnej Diany, matki Harry’ego i Williama.

W styczniu 1997 roku, zaledwie kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią, księżna Diana rozpoczęła wizytę w Angoli. Widok „królowej ludzkich serc” ubranej w kamizelkę ochronną, przechodzącej przez pole minowe, zapadł w pamięć opinii publicznej.

Teraz książę Harry chce kontynuować misję matki. Może ona potrwać nawet 6 miesięcy. Jak donoszą brytyjskie media, Meghan może wspierać męża nie tylko dobrym słowem, lecz także obecnością u jego boku. Mówi się o tym, że para może zabrać ze sobą w podróż także małego Archiego. Na radzie jednak Pałac Buckingham bada, czy sytuacja w Angoli jest na tyle stabilna, by nie stanowiła zagrożenia życia członków rodziny królewskiej.

Nie byłaby to pierwsza wizyta Harry’ego w tym kraju. W 2013 roku książę był bowiem w południowo-wschodniej części Angoli. Dostrzegł wówczas strach w oczach zamieszkujących tam ludzi, spowodowany obecnością wojsk. Tym razem książę chciałby „wypełnić dziedzictwo swojej matki” w zakresie działań humanitarnych.

Źródło: mirror.co.uk

2 KOMENTARZE

  1. Rzygam już tymi wszytkim megnami dodami kingami i reszta całej tej pomylonej menażerii. Nawet na nagłówki już nie mogę patrzeć. Czas chyba zrobić sobie przerwę od tego portalu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here