Zwyrodnialcy! Para lesbijek obcięła 10-latkowi penisa. Później zabiły i próbowały spalić na grillu

Zatrzymane Rosana Auri i Kacyla Priscyla, fot. materiały lokalnej, brazylijskiej policji policiamilitar.mg.gov.br
Zatrzymane Rosana Auri i Kacyla Priscyla, fot. materiały lokalnej, brazylijskiej policji policiamilitar.mg.gov.br

Ta historia naprawdę przeraża, a największe lewicowe media starają się ją usilnie przemilczeć. Para lesbijek z Brazylii, Rosana Auri i Kacyla Priscyla zostały zatrzymane pod zarzutem zabójstwa 9-letniego syna jednej z nich. Szczegóły śledztwa pokazały zatrważające fakty na temat ostatnich miesięcy życia chłopca.

Według dziennikarzy portalu Outono.net, którzy dotarli do policyjnych informacji, kobiety blisko 5 lat temu uprowadziły chłopca, od posiadającego do niego prawa rodzicielskie ojca. Dziecko było przetrzymywane w zamknięciu, nie miało żadnego kontaktu ze światem zewnętrznym. Nie chodziło do szkoły, ani nie kontaktowało się ze swoimi rówieśnikami.

Jak się okazało, kobiety po pewnym czasie postanowiły, że chcą wychować chłopca „po swojemu, nowocześnie”, a w związku z tym okaleczyły go obcinając mu penisa. Ich zdaniem, jak można się domyślać, miało to być wyrazem ich nowoczesnego podejścia do wychowywania potomstwa.

To jednak nie wystarczyło, a w ich chorych umysłach pojawił się pomysł zabójstwa syna. Dokonały tego w nocy z 30 na 31 maja, dźgając go kilkukrotnie nożem w trakcie snu.

Jego zwłoki zostały odnalezione przez funkcjonariuszy policji w okolicach grilla. Prawdopodobnie jedna z nich próbowała spalić w nim szczątki, które wcześniej były rozczłonkowane i obdarte ze skóry.

Źródło: Outono.net / NCzas.com

9 KOMENTARZE

    • Nie wszystkie rodziny homoseksualne takie są ! Moja była naprawdę kochająca, no może czasem tylko jeden z moich tatów zapuszczał mi w dupkę ślimaka, ale w sumie to nawet przyjemne było.

      • Ciąć te patologiczne wywłoki każdego dnia po kawałeczku aż do ostatniego ich tchnienia! Gdzie ci durnie co tak bronią tej patologii, że niby to normalne związki i kochające związki!?

  1. Ty Korownik taki się urodziłeś czy dopiero jak się matka z wózka do szamba wywaliła? Mikrocefalu lewacki daj przykład poddaj się eutanazji i uwolnij nas od ty twoich „upławów” intelektualnych OK

  2. LGBT to ludzie poważnie chorzy psychicznie, powinni być leczeni przymusowo. Jednak za takie perwersyjne zbrodnie na dziecku należy się bezwarunkowo kara śmierci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here