Pijana i naćpana uciekała przed policją. Dachowała. Jej 3-letni synek nie przeżył wypadku

fot. pixabay.com

Tragicznie skończyła się samochodowa ucieczka 25-letniej kobiety przed policją. Auto wypadło z drogi i dachowało. Zginął 2-letni syn kobiety. Ona sama była pod wpływem alkoholu (miała 2 promile) i amfetaminy. Dodatkowo nie miała też prawa jazdy.

W czwartek ok. godz. 22 w miejscowości Steklinek (woj. kujawsko-pomorskie) policyjny patrol zauważył, że kierowca samochodu Volkswagena Polo włączał i wyłączał światła mijania.

Potem zaczął jechać od prawej do lewej strony jezdni. Jak tylko kobieta zobaczyła policję zaczęła uciekać. Pościg trwał kilkanaście kilometrów, aż do momentu, kiedy auto wypadło z drogi i dachowało.

Okazało się, że samochodem kierowała 25-letnia matka dwojga małych dzieci. Policjanci wyciągnęli malców. Niestety 2-latka nie udało się uratować. Matkę chłopców wyciągnęli już strażacy.

– Drugie dziecko (3-letni chłopczyk) znajduje się w szpitalu w bardzo ciężkim stanie. Nie mam wiedzy, czy przechodzi operację. Wstępne badanie wykazało także obecność amfetaminy w organizmie kobiety kierującej autem. Godzinę temu lekarze przekazywali nam, że nie ma mowy o jakiejkolwiek rozmowie z tą panią, gdyż podano jej silne leki uspokajające. Nie wiem nawet, czy dziś będzie możliwe przesłuchanie tej pani – poinformowała podinsp. Monika Chlebicz.

Źródło: Polsat News

1 KOMENTARZ

  1. To co zginęło, miało wg tytułu 3 lata a w treści już tylko 2. Rzecz mało istotna, ale świadczy o „dziennikarzynach” i samym portalu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here