HIT INTERNETU. Owsiak przeprasza „Matkę Kurka” – Piotra Wielguckiego za oszczerstwa i pomówienia [WIDEO]

Jurek Owsiak/fot. PAP/Marcin Obara
Jurek Owsiak/fot. PAP/Marcin Obara

Założyciel WOŚP Jerzy Owsiak zamieścił w internecie nagranie, w którym – decyzją sądu – przeprasza blogera Piotra Wielguckiego piszącego pod pseudonimem „Matka Kurka” za nieprawdziwe sformułowania dotyczące ukrywania przez niego dochodów i nieuzasadnione oceny – podał portal TVP Info.

14 października 2014 r. Jerzy Owsiak „na portalu kreciola.tv zamieścił film, w którym pomówił blogera Piotra Wielguckiego – piszącego pod pseudonimem Matka Kurka – o ukrywanie dochodów oraz określał go mianem „marginesu społecznego”.

„Wielgucki w odpowiedzi na takie słowa pozwał Owsiaka. W środę Sąd Apelacyjny w Warszawie wydał prawomocny wyrok w sprawie – Owsiak naruszył dobra osobiste powoda, kierując pod jego adresem nieprawdziwe sformułowania. Sąd zobowiązał także Owsiaka – w terminie siedmiu dni od dnia wydania wyroku – do opublikowania przeprosin w mediach” – czytamy w artykule.

W piątek założyciel WOŚP zamieścił na portalu kreciola.tv przeprosiny skierowane do blogera.

Przepraszam Pana Piotra Wielguckiego, posługującego się pseudonimem +Matka Kurka+, za nieprawdziwe sformułowania dotyczące ukrywania przez niego dochodów, a także nieuzasadnione oceny określające go nierobem oraz murem, człowiekiem z marginesu społecznego, naruszające jego dobra osobiste w postaci czci i dobrego imienia w filmie opublikowanym w dniu 14 października 2014 r. na stronie kreciola.tv Jerzy Owsiak – mówi Owsiak na nagraniu.

12 KOMENTARZE

  1. Wielgucki to debil i hejter pisowski.
    Jedynym jego osiągnięciem jest trolowanie. Jak to między Polakami, jeśli ktoś się wybije ponad przeciętną, reszta ściągnie go w dół.
    Takie dzielenie biedy po równo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here