Motocyklista złamał szlaban i wjechał pod nadjeżdżający pociąg. To co stało się po chwili uratowało mu życie [VIDEO]

Mrożąca scena na przejeździe kolejowym. Fot. youtube
Mrożąca scena na przejeździe kolejowym. Fot. youtube

Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło w Kościelcu nad Orlicą w Czechach, gdzie motocyklista wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg… w ostatniej chwili życie uratował mu młody mężczyzna. 

85-letni motocyklista nie zauważył opuszczonego szlabanu przed kolejowymi torami. Uderzył w szlaban, spadł na tory i tylko szybka reakcja innego mężczyznę uratowała mu życie, przed nadjeżdżającym pociągiem.

23-letni mężczyzna stojący na peronie zauważył nadjeżdżający pociąg i szybko pobiegł w kierunku leżącego na torach człowieka i następnie odciągnął pechowego motocyklistę a także jego maszynę z torów. Chwilę potem w tym miejscu zatrzymał się pociąg.

Źródło: TVP Info

8 KOMENTARZE

  1. Całe szczęście, że chłopak był bystry i odważny, a nie jak typowy dzisiaj „smartfoniarz” ze słuchawkami na uszach, który świata nie widzi.

  2. Ja pie.dole!!! Rewelacyjny gość!!! Nie taki, jak te ch.je z Płocka, którzy w momencie, gdy spadł do Wisły samolot i to tuż przy brzegu, zamiast rzucić się na pomoc i spróbować wyciągnąć go za ogon – a było parę sekund czasu -to zajęli się odciąganiem swoich bezcennych leżaków, coby ich woda nie zachlapała. Tfu! Polactwo…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here