Co tu się wydarzyło! Hanna Lis bezlitośnie atakuje Macierewicza: smoleński konfabulant, donoszący na kolegów

Hanna Lis, Antoni Macierewicz fot. PAP
Hanna Lis, Antoni Macierewicz fot. PAP

Tak ostro już dawno nie było. Dziennikarka Hanna Lis ewidentnie nie potrafiła utrzymać emocji i na twitterze bardzo mocno zaatakowała byłego ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. Za takie słowa doczeka się sprawy w sądzie?

Atak na polityka to odpowiedź na wcześniejszy komentarz posła dotyczący generała Mirosława Różańskiego, który od dawna krytykuje poczynania rządu w sprawie obronności oraz szeroko pojętego tematu polskiego wojska.

Ekspert od wybuchających puszek i parówek, smoleński konfabulant (za miliony z pieniędzy podatników), promotor Misiewicza (odwiedza go chociaż w tym Tarnowie?), donoszący w 68’ na kolegów opozycjonistów, oto prawdziwa twarz PiS. Nie zapominajmy o tym – czytamy na profilu Hanny Lis.

Jak dotąd, Antoni Macierewicz nie odniósł się do słów dziennikarki. Patrząc jednak na „oskarżenia” jakie wylała z siebie Hanna Lis, możemy spodziewać się, że sprawa nie zakończy się wyłącznie na słowach.

Szczególnie za słowa dotyczące donosicielstwa na kolegów czy określenie „smoleński konfabulat” Lis może spodziewać się rozprawy w sądzie.

Źródło: Twitter.com/hanna_lis / Wolność24.pl

9 KOMENTARZE

  1. Macierewicz nie może jednak wywinąć się, że w młodości był miłośnikiem jednego z największych zbrodniarzy, Che Guevary i nosił koszulkę z jego imieniem. Oczywiście odpowie, że atakuje go „ruski agent”.

    • Maciora był i jest fanatycznym komunistą. On nie tylko masturbował się na widok argentyńskiego zbrodniarza ale kibicował każdemu terroryście – komuniście latynoamerykańskiemu z Fidelem Castro i Salvadorem Allende na czele.

  2. Skoro napisała, że donosił to chyba jest tego pewna. Jeśli on to przemilczy to się przyzna, ale jego elektorat się o sprawie nie dowie. Uwalenie Maciory byłoby osłabieniem PiSdy co jest pożądane.

  3. takie wypowiedzi ,jak p.Lis powinny byc publikowane we wszystkich gazetach ,w Polsce i nie tylko,prawda ,prawda ,prawda powinna docierac do jak jak najwiekszej liczby odbiorcow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here