Co tu się wydarzyło! Hanna Lis bezlitośnie atakuje Macierewicza: smoleński konfabulant, donoszący na kolegów

Hanna Lis, Antoni Macierewicz fot. PAP
Hanna Lis, Antoni Macierewicz fot. PAP

Tak ostro już dawno nie było. Dziennikarka Hanna Lis ewidentnie nie potrafiła utrzymać emocji i na twitterze bardzo mocno zaatakowała byłego ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. Za takie słowa doczeka się sprawy w sądzie?

Atak na polityka to odpowiedź na wcześniejszy komentarz posła dotyczący generała Mirosława Różańskiego, który od dawna krytykuje poczynania rządu w sprawie obronności oraz szeroko pojętego tematu polskiego wojska.

Ekspert od wybuchających puszek i parówek, smoleński konfabulant (za miliony z pieniędzy podatników), promotor Misiewicza (odwiedza go chociaż w tym Tarnowie?), donoszący w 68’ na kolegów opozycjonistów, oto prawdziwa twarz PiS. Nie zapominajmy o tym – czytamy na profilu Hanny Lis.

Jak dotąd, Antoni Macierewicz nie odniósł się do słów dziennikarki. Patrząc jednak na „oskarżenia” jakie wylała z siebie Hanna Lis, możemy spodziewać się, że sprawa nie zakończy się wyłącznie na słowach.

Szczególnie za słowa dotyczące donosicielstwa na kolegów czy określenie „smoleński konfabulat” Lis może spodziewać się rozprawy w sądzie.

Źródło: Twitter.com/hanna_lis / Wolność24.pl