Co tu się wydarzyło! Hanna Lis bezlitośnie atakuje Macierewicza: smoleński konfabulant, donoszący na kolegów

Hanna Lis, Antoni Macierewicz fot. PAP
Hanna Lis, Antoni Macierewicz fot. PAP
Reklama / Advertisement

Tak ostro już dawno nie było. Dziennikarka Hanna Lis ewidentnie nie potrafiła utrzymać emocji i na twitterze bardzo mocno zaatakowała byłego ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. Za takie słowa doczeka się sprawy w sądzie?

Atak na polityka to odpowiedź na wcześniejszy komentarz posła dotyczący generała Mirosława Różańskiego, który od dawna krytykuje poczynania rządu w sprawie obronności oraz szeroko pojętego tematu polskiego wojska.

Ekspert od wybuchających puszek i parówek, smoleński konfabulant (za miliony z pieniędzy podatników), promotor Misiewicza (odwiedza go chociaż w tym Tarnowie?), donoszący w 68’ na kolegów opozycjonistów, oto prawdziwa twarz PiS. Nie zapominajmy o tym – czytamy na profilu Hanny Lis.

Jak dotąd, Antoni Macierewicz nie odniósł się do słów dziennikarki. Patrząc jednak na „oskarżenia” jakie wylała z siebie Hanna Lis, możemy spodziewać się, że sprawa nie zakończy się wyłącznie na słowach.

Szczególnie za słowa dotyczące donosicielstwa na kolegów czy określenie „smoleński konfabulat” Lis może spodziewać się rozprawy w sądzie.

Źródło: Twitter.com/hanna_lis / Wolność24.pl

Reklama / Advertisement