Edyta Górniak wyszła ze szpitala. Marzy, żeby jeszcze zaśpiewać w Opolu

Edyta Górniak/fot. PAP/Marcin Gadomski
Edyta Górniak/fot. PAP/Marcin Gadomski

Edyta Górniak wyszła ze szpitala. Piosenkarka nie odpuszcza. Chcę jeszcze teraz wystąpić na festiwalu w Opolu, które jest jej rodzinnym miastem.

Artystka która została zabrana do szpitala w stanie z podejrzeniem zawału czuję się już o wiele lepiej. Po wyjściu ze szpitala napisała do swoich fanów wzruszający list. Podziękowała też za opiekę w szpitalu.

Oświadczyła, że chce jeszcze wystąpić na tegorocznym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

View this post on Instagram

Nie wiem nawet co mam powiedzieć.. Przepraszam Wszystkich za wywołany wczoraj stres i ogromne zamieszanie, które spowodowała sytuacja mojego stanu zdrowia. Dziękuję Wszystkim sanitariuszom, pielęgniarzom i lekarzom, którzy z tak ogromnym zaangażowaniem i starannością przeprowadzili pilną hospitalizację. Czuję się już dużo lepiej. Dziękuję moim nieocenionym Fanom, publiczności opolskiej, a także dziennikarzom za płynące zewsząd do mnie słowa wsparcia, modlitwy i Miłości.. ❤️ To co się wydarzyło odbieram jako mocne pouczenie od losu, że być może za głęboko zanurzyłam się w stresy.. Nie wyobrażam sobie świętować tak pięknego, wspólnego Jubileuszu utworu „To nie ja” inaczej, niż w moim rodzinnym Opolu. Dlatego robię wszystko, aby zregenerować organizm i jutro stanąć dla Was na scenie. Przepraszam i Dziękuje całym sercem ♥️ #edytagorniak

A post shared by Edyta Górniak (@edytagorniak) on