Policjanci od początku typowali go jako mordercę. Kim jest 22-latek zatrzymany w sprawie Kristiny?

zamordowana Kristinka, trwają poszukiwania bestii. Foto: archiwum prywatne
zamordowana Kristinka, trwają poszukiwania bestii. Foto: archiwum prywatne

Policjanci od samego początku typowali, jako sprawcę tej okrutnej zbrodni, 22-letniego mężczyznę – powiedział w niedzielę w TVN24 rzecznik KGP Mariusz Ciarka w związku z zatrzymaniem podejrzewanego o zabójstwo 10-latki z Dolnego Śląska.

„Dzisiaj już mogę zdradzić, to jest informacja, o której jeszcze nie mogłem mówić wczoraj czy przedwczoraj. Policjanci od samego początku wytypowali jednego z mężczyzn, to jest 22-letniego mężczyznę, który był przez nas od początku typowany jako sprawca tej okrutnej zbrodni” – powiedział.

Zdaniem Ciarki do szybkiego zatrzymania podejrzewanego przyczyniły się intensywne działania policjantów z Wojewódzkiej Komendy Policji we Wrocławiu, jak również miejscowej komendy ze Świdnicy, w połączeniu z decyzją komendanta Komendy Głównej Policji, żeby wesprzeć grupę operacyjno-procesową badającą sprawę o policjantów z biura kryminalnego KGP.

„Komendant KGP nie kazał szczędzić żadnych sił i środków. Wszystkie narzędzia, jakimi dysponuje policja, miały być użyte do tego, by sprawcę jak najszybciej ustalić” – dodał rzecznik KGP.

Mężczyzna podejrzewany o zabójstwo 10-letniej dziewczynki z Dolnego Śląska został zatrzymany – poinformował w niedzielę PAP minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro. Okrutny mord na 10-letniej Kristinie z Dolnego Śląska nie ujdzie płazem – oświadczył szef MS.

Według nieoficjalnych informacji PAP mężczyzna pochodzi z okolic miejscowości Mrowiny (Dolnośląskie), gdzie mieszkała dziewczynka.

Jak informowała prokuratura w Świdnicy, przyczyną śmierci 10-letniej dziewczynki, której ciało znaleziono w czwartek w lesie sześć kilometrów od miejscowości Mrowiny, były rany kłute klatki piersiowej i szyi; zbrodnia miała podłoże seksualne. (PAP)

18 KOMENTARZE

  • A kto normalny morduje dziecko, czy robi jakąkolwiek inną krzywdę? No kto? Czy choroba może być usprawiedliwieniem i co to była za choroba, że morderca funkcjonował i normalnie żył w swoim otoczeniu? Coś nie wydaje mi się, że to była choroba, raczej słaby mężczyzna nieodporny na różne patologie, które co rusz zagrażają młodym ludziom. A hormony na dodatek źle i nadmiernie pracują i mamy efekt w postaci tragedii dla wielu. Czy różni reklamodawcy seksu, rozbestwienia seksualnego, pochwały nienormalności i pogardy dla wartości, kraju, normalnych ludzi itd. itd. nie mają sobie nic do zarzucenia? A będzie jeszcze gorzej, jak społeczeństwo nie zrobi porządku z wszelką patologią. W pierwszej kolejności z tymi ekshibicjonistami zaburzonymi, którzy swoje życie łóżkowe przenieśli na ulicę i podtykają wszystkim nachalnie do oglądania.

 1. Oddać rodzinie i sąsiadom. Statystyki tego typu znacznie spadną po wprowadzeniu procedury oddawania takich delikwentów w ręce bliskim/znajomym. Oczywiście nikt tak nie zrobi, bo groziłoby to czemuś, czego państwo i jego służby najostrzej strzegą, czyli monopolowi na przemoc.

 2. Szczerze pisząc moim zdaniem jego chorą wyobraźnie…pobudziła sprawa tego kolesia co wykorzystał seksualnie dziewczynkę i znaleźli ją w tapczanie…też znajomy rodziny. Ten zboczeniec wziął wzór z tego świra.

 3. Zdaje się, że niesłusznie i najprawdopodobniej z premedytacją skazany pan Komenda (sprawa jest niemal analogiczna a przecież panowie władza muszą szybko odpowiedzieć na społeczne zapotrzebowanie wykrycia sprawcy) też był ofiarą m.in. takich popaprańców jak na tym forum, którzy wieszaliby bez wyroku.

 4. „Komendant KGP nie kazał szczędzić żadnych sił i środków. Wszystkie narzędzia, jakimi dysponuje policja, miały być użyte do tego, by sprawcę jak najszybciej ustalić” – dodał rzecznik KGP.”
  Jakże mógł kazać „szczędzić” kiedy sprawa tak medialnie nośna. Politycznie podgrzewanych poPiSówek nie będzie końca. Ta ekipa specjalizuje się w trumiennych tańcach.Co na to rodzina?
  W końcu kim jest degenerat ?? Podano tylko, że 22latek. Czyżby następny,” uchowany ” przez nasz system, chroniący przed uświadamianiem seksualnym ?? 22latek mający mordercze problemy ze swoją seksualnością.
  Nikt o tym nie wie ?

 5. Jakby tą kurve w Afrycę dorwali to by 5 min nie przeżył , tłum by go roszarpał na strzępy ! Tam za kradzież jest już prze je bane !! Połamany do końca życia…

 6. Jakby tą kurve w Afrycę dorwali to by 5 min nie przeżył , tłum by go roszarpał na strzępy ! Tam za kradzież jest już prze je bane !! Połamany do końca życia…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here