Próba samosądu w Morwinach! Nieznani sprawcy zaatakowali posiadłość koktajlami Mołotowa

Zamordowana 10-letnia Kristina i koktajl Mołotowa (kolaż). / foto: archiwum prywatne/flickr
Zamordowana 10-letnia Kristina i koktajl Mołotowa (kolaż). / foto: archiwum prywatne/flickr

Do próby samosądu doszło w miejscowości Morwiny, gdzie przed kilkoma dniami doszło do brutalnego morderstwa 10-letniej Kristiny. Nieznani sprawcy obrzucali koktajlami Mołotowa posesję, na której mieszkają dwaj mężczyźni zatrzymani przez policję i składający zeznania w sprawie morderstwa.

Dwaj mężczyźni z Morwin pod Wrocławiem składali zeznania w związku z morderstwem Kristiny. Nie byli oni jednak przesłuchiwani w charakterze oskarżonych, ale świadków. Po złożeniu zeznań zostali wypuszczeni do domu.

Jak jednak wiadomo plotki szybko się roznoszą – to one zapewne były przyczyną ataku na posesję mężczyzn. Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem. „Gazeta Wrocławska” podaje, że nieznani sprawcy wrzucili za ogrodzenie kilka koktajli Mołotowa.

Na miejsce wezwana została Straż Pożarna, która ugasiła pożar, na szczęście nikomu nic się nie stało. W sieci natomiast pojawiły się apele o to, by…spalić całą rodzinę mężczyzn, którzy składali zeznania.

Policja apeluje jednak o spokój. – Proszę by zostawić wyjaśnienie tej sprawy policji. Jeśli ktoś chce nam pomóc i ma ważne informacje niech je zgłosi policji – mówi Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji.

Według najnowszych informacji policja trafiła na trop mordercy 10-latki. Choć są to informacje nieoficjalne, to jak twierdzą dziennikarze WP.pl mężczyzna, który wcześniej był głównym podejrzanym, został już namierzony.

Przypomnijmy, iż sekcja zwłok wykazała, że przyczyną zgonu 10-letniej dziewczynki były liczne rany kłute klatki piersiowej i szyi. Prokuratorzy wskazali, że zabójstwo miało podłoże seksualne.

28 KOMENTARZE

 1. Kazdy unicestwiony zwyrol=ocalone Ludzkie Istnienia.
  „Sprzeciw” wobec ks-a nalezy wpisac na liste CIEZKICH schorzeñ umyslowych.
  Tam gdzie zbrodniarze nie sa unicestwiani .tam Cywilizacja ginie w oczach-vide:Ch..ia Gejropejska !

 2. Zniesienie(dla zbirów rzecz jasna, bo nie dla Ludzi)kary głównej to: śmierć Sprawiedliwosci,gwarancja bezkarności ,absolutna pogarda dla ofiar,nikczemnosc,kpina ze społeczeństwa,hańba dla kraju który pozbywa się tej najwspanialszej i najsprawiedliwszej z kar.
  To absolutne ZĽO.

 3. Czy naprawdę winni są tylko ci, których przyzwyczaja się do tego, że nawet za najcięższe zbrodnie nie ma adekwatnej kary dla różnej maści przestępców? Czy naprawdę są winni ci, których przyzwyczaja się do tego, że wszelkie dewiacje i problemy osobiste „leczy” się w ulicznych spędach, kiedy to wszystkim, którzy chcą a nawet tym co nie chcą podtyka się pod przymusowy ogląd „życie łóżkowe” innych? Do czego to wszystko zmierza jak nie do ogłupienia coraz większego Polaków? Pod każdym względem!…

  • Sami jesteście pedały. W ogóle żadna taka akcja nie miała miejsca, portal znowu fake newsa puścił. A debile już krzyczą „kara śmierci”. Korwinizm to jednak ciężkie upośledzenie.

   • Zwieracze ci puszczaja ,ty pedofilu z Czerskiej !
    Aleś się podniecil tą „dziesiatką” ,prawda-zboczencu i mitomanie?
    😀😀😀

   • Coś taki nerwowy Tomuś? Czyżbyś miał powody? Może i „debile” krzyczą „kara śmierci”, bo żyją w zgodzie z naturą i jej odwiecznymi prawami i gdzie im tam do takich „geniuszy postępu”, którzy robią wszystko żeby niszczyć ludzi od najmłodszych lat! Nie bez powodu sobie na to pozwalają Tomuś nie bez powodu… Lgbt i w-uj wie to jednak Sodoma i Gomora przeniesiona sztucznie z archaicznych czasów… Myślisz, że współczesnym ludziom powinno się to podobać, ba! nawet musi się podobać bo inaczej zostaną „upośledzonymi”, choć samemu Panu Bogu z aniołami to nie podobało się? Ciekawe jaka będzie „zapłata” dla współczesnej Sodomy i Gomory?…

   • Podniecał to się kierownik, jak oglądał zdjęcia małych dziewczynek na Naszej Klasie. Przyznaj się, pedofilu, miały 10 lat, czy młodsze?

   • Oj Tomuś, Tomuś mało tego, że nie temat to jeszcze snujesz i doopę zawracasz swoimi niezdrowymi fantazjami. A może to jakaś twoja spowiedź tylko jest?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here